Zavřít reklamu

Komerční sdělení: iPhone 11 je snad vůbec nejoblíbenějším telefonem od Applu, a tak není divu, že se stal i nejprodávanějším smartphonem minulého roku. Pokud i vy po něm pokukujete, můžete si ho teď přes víkend koupit za jednu z nejlepších cen. Mobil Pohotovost totiž zlevnila všechny varianty iPhonu 11 a o něco levnější je také iPhone SE.

Vzhledem k popularitě iPhonu 11 je pochopitelné, že se telefon stále prodává ve všech šesti barevných variantách. Při výběru kapacity si můžete zvolit ze 64GB a 128GB modelu, přičemž ten levnější vychází už na 15 990 Kč. Pokud ovšem dáváte přednost o něco menšímu a levnějšímu telefonu, pak můžete sáhnout po druhé generaci iPhonu SE, který teď začíná už na 11 490 Kč. 

Při koupi iPhonu se vyplatí využít novou službu Koupíš, Prodáš od Mobil Pohotovosti, protože za svůj starý telefon dostanete o 20 % lepší výkupní cenu. Stačí si tedy koupit nový iPhone, prodat starý smartphone (tablet, notebook nebo hodinky) a pak už jen zaplatíte rozdíl, který si navíc můžete rozdělit do měsíčních splátek. Kalkulačku pro výkup naleznete přímo zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.