Zavřít reklamu

Na letošní rok nemá Apple podle dostupných informací připraveno jen odhalení klasických AirPods, ale i pár kousků pod značkou Beats, kterou již řadu let vlastní. A právě jeden kousek pod brandem Beats si již brzy odbude svou premiéru, což ostatně potvrzuje jak příprava Applu v jeho nových systémech, tak i jejich časté objevování se v uších nejlepších světových sportovců. A díky velmi přesnému leakerovi Jonu Prosserovi už víme, kdy se sluchátek dočkáme a kolik budou stát.

Brousíte-li si na nová Beats Studio Buds zuby, jelikož se vám zdají alespoň podle dosavadních úniků jako ideální pro sport či každodenní nošení, zakroužkujte si ve svých kalendářích datum 21. června. Právě v tento den totiž mají být sluchátka představena a pravděpodobně i rovnou uvedena na pulty obchodů. Prodávat se budou za 149,99 dolarů s tím, že k dispozici budou dle očekávání v červené, černé a bílé barvě. 

Co se týče designu sluchátek, namísto nožky podobné těm u AirPods u nich výrobce vsadí na masivnější tělo ukrývající veškerou elektroniku včetně baterie. Designově se tedy budou Beats Studio Buds podobat spíše modelům z dílny Samsungu než Applu. Pokud se pak tento design osvědčí, dojde pravděpodobně k jeho nasazení i u AirPods Pro 2. generace, jejíž příchod se očekává v průběhu následujícího roku. 

Související články

Dnes nejčtenější