Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Je tu konec týdne a s ním i nová sleva pro vás u našeho partnera Mobil Pohotovost. I tentokrát spadla cena zlevněných produktů o velmi slušnou částku, díky čemuž pro vás bude zcela určitě velmi lákavý – tím spíš, když se jedná o top model v rámci své cenové kategorie. Řeč je tentokrát o bezdrátové nabíječce Belkin BOOST CHARGE PRO MagSafe 3v1, jejíž cena padá díky slevovému kódu lsa o 15 %.

Máte rádi bezdrátové nabíjení a zároveň vlastníte iPhone 12 podporující MagSafe, Apple Watch a AirPods? Pak pro vás máme tip na ultimátní nabíjecí řešení, které vás zaručeně potěší. Jedná se konkrétně o Belkin BOOST CHARGE PRO MagSafe 3v1, která dobije všechny tří výše zmíněné Apple produkty současně a to navíc nejvyšší podporovanou rychlostí. Třešničkou na dortu je pak líbivý design, který dodá šmrnc každému pracovnímu stolu či nočnímu stolku. 

belkin
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Běžná cena nabíječky Belkin BOOST CHARGE PRO MagSafe 3v1 je 3990 Kč, díky slevovému kódu lsa jí však můžete získat o 15 % levněji – tedy za 3391 Kč.

Nabíječku seženete se slevou zde

Související články

Dnes nejčtenější