Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali parádní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká trojité bezdrátové nabíječky Belkin BOOST CHARGE PRO 3v1, kterou lze po zadání slevového kódu lsa získat o 10 % levněji.

belkin nabijecka

Belkin BOOST CHARGE PRO 3v1 je designově velmi povedená trojitá bezdrátová nabíječka disponující certifikací MFi i Made for Apple Watch – ostatně, jak je u Belkinu zvykem. Velkým Jedná se o designově klasickou “placatou” bezdrátovou nabíječku se třemi nabíjecími místy, kdy jedno – konkrétně magnetický dock pro Apple Watch – je výklopné a hodinky tak lze nabíjet i položené na bok. Super je, že nabíječka podporuje u Apple Watch Series 7 rychlonabíjení, díky kterému dokáže hodinky nabít z 0 na 80 % za pouhých 45 minut. Co se pak týče nabíjení iPhonu, vzhledem k certifikaci a podpoře MagSafe se můžete těšit na 15W nabíjení. Zkrátka a dobře, myslelo se na všechno. 

Běžná cena nabíječky Belkin BOOST CHARGE PRO 3v1 je 3990 Kč. Díky slevovému kódu lsa ji však můžete získat o 10 % levněji, tedy za 3590 Kč. 

Nabíječku seženete zde

Dnes nejčtenější

.