Zavřít reklamu

Na stránkách LsA vám nyní budeme přinášet tipy na aplikace, které nabízí zajímavé, přehledné a užitečné widgety pro váš iPhone. Tentokrát představíme směsici různých aplikací, počínaje e-mailovým klientem a konče užitečnou aplikací, která vám pomůže pohlídat si strop ve spotřebě mobilních dat. Pro jistotu připomínáme, že widgety na plochu jsou k dispozici pro iPhony s iOS 14 a novějším.

Spark Mail

Spark Mail je oblíbeným e-mailovým klientem u řady jablíčkářů, a není se čemu divit. Tato aplikace nabízí vše, co potřebujete pro psaní a správu vašich e-mailů. Samozřejmostí je podpora tmavého režimu, chytré schránky, řada nástrojů pro lepší hromadnou komunikaci a mnoho dalšího. Spark Mail nabízí také několik různých druhů skvěle vypadajících widgetů na plochu vašeho iPhonu.

Apollo for Reddit

Každému uživateli populární diskuzní platformy Reddit nemusí nutně plně vyhovovat jeho originální aplikace. Pokud ani vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje původní Reddit, můžete vyzkoušet jeho klienta s názvem Apollo. Nabízí řadu skvělých funkcí pro práci s obsahem i pro prohlížení, a pro iPhony s iOS 14 a novějším přináší aplikace Apollo for Reddit také užitečné widgety na plochu, díky kterým budete mít vždy dokonalý přehled o tom, co se děje ve vašich oblíbených subredditech.

Tangerine: Self Care & Goals

Všichni si každý den stanovujeme spoustu různých cílů. Některé jsou větší, některé menší, některé dlouhodobé, jiné zase jednorázové. Ne vždy ale na své cíle stačíme sami, a pro tyto případy je zde aplikace s názvem Tangerine: Self Care & Goals, která vám pomůže s jejich plněním, povzbudí vás a motivuje. Díky widgetům budete mít navíc kdykoliv a kdekoliv přehled o tom, jak se vám při plnění vašich cílů vlastně daří.

Dataman

Mobilní data jsou pro řadu uživatelů palčivým problémem. Spousta z vás má jistě pevně daný strop, přes který by se jen velmi nerada přehoupla. Pokud chcete mít vždy a všude přehled o tom, jak na tom jste s momentální spotřebou mobilních dat, a jak moc se blížíte ke stropu, určitě by ve vaší výbavě neměla chybět aplikace jménem Dataman, která vám veškeré potřebné údaje zobrazí také na přehledných widgetech. Aplikace stojí 25 korun.

Dropbox

Pokud coby své cloudové úložiště využíváte službu Dropbox, neměla by na vašem iPhonu chybět ani příslušná mobilní aplikace. Vše potřebné budete mít díky ní po ruce. umožní vám pracovat odpovídajícím způsobem se soubory, a kromě toho si můžete také na plochu vašeho jablečného smartphonu umístit hned několik různých druhů widgetů.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější