Zavřít reklamu

Na stránkách LsA vám nyní  budeme přinášet tipy na aplikace, které nabízí zajímavé, přehledné a užitečné widgety pro váš iPhone. Každý týden přijde na řadu jiné téma – tentokrát si vezmeme na paškál utility. Pro jistotu připomínáme, že widgety na plochu jsou k dispozici pro iPhony s iOS 14 a novějším.

Baterie iOS

V první části článku si nejprve představíme widgety, které nabízejí některé z nativních aplikací od Applu. Jedním z těchto widgetů je ten, který souvisí s baterií nejen vašeho iPhonu, ale i dalších zařízení, která jsou k vašemu smartphonu připojena prostřednictvím Bluetooth. Na výběr budete mít z několika widgetů různých velikostí a s různými typy zobrazení příslušných informací.

Čas u obrazovky iOS

Dalším nativním jablečným widgetem je Čas u obrazovky. Podobně jako widget Baterie vám Čas u obrazovky nabízí několik druhů a velikostí widgetů na plochu vašeho iPhonu, a to v závislosti na tom, kolik podrobností si v tomto směru chcete nechat zobrazit.

Battery Widget & Color Widget

Aplikace s názvem Battery Widget & Color Widget vám v působivém grafickém rozhraní nabízí možnost zobrazení informací o baterii vašeho iPhonu, režimu nízké spotřeby, ale třeba také o jasu displeje vašeho iPhonu, stavu vašeho úložiště nebo třeba paměti. Kromě toho nabízí tato aplikace také možnost zobrazení podrobností o síti.

Aplikaci Battery Widget & Color Widget stáhnete zde.

Utilities Widget

Utilities Widget je balíček widgetových aplikací, které si samozřejmě můžete také postahovat zvlášť. Najdete zde aplikaci pro foto widgety, widgety s informacemi o baterii vašeho iPhonu, widget si údaji o čase a hodinách, “poznámkový” widget nebo třeba widget pro hlasové poznámky. Celý balíček vás vyjde na 79 korun, jednotlivé aplikace stojí 25 korun.

Balíček Utilities Widget stáhnete za 79 korun zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.