Zavřít reklamu

Chtěli jste si v posledních několika hodinách na svém iPhonu či iPadu zaktualizovat své aplikace, ale překvapilo vás, že z App Store zmizela možnost pro jednotlivé aktualizace aplikací? Pak pro vás máme svým způsobem dobrou zprávu. Na tuto chybu si totiž v posledních několika hodinách stěžují uživatelé po celém světě, z čehož plyne, že se jedná o chybu na straně Applu, nikoliv u vás. 

app-store-not-updating-4

Zatímco jednotlivě aplikaci u některých z vás zřejmě aktualizovat nejdou, hromadné spuštění aktualizací je přes příslušné tlačítko stále možné a tudíž není s udržením softwaru v aktuální podobě problém. Pokud byste pak mermomoci chtěli aktualizovat jen určitou aplikaci, stačí ji jednoduše odinstalovat a poté nainstalovat – tímto způsobem se totiž nainstaluje její nejnovější verze. Oprava ve formě návratu možnosti pro jednotlivé aktualizace je nicméně takřka 100% již na cestě a je možné, že ji již dokonce mnozí z vás obdrželi. 

Problémy se službami nejsou u Applu v posledních letech bohužel ničím zcela výjimečným. Jeho uživatelé se totiž poměrně často potýkají například s výpadky Apple Music, ale i s potížemi spojenými s iCloudem nebo iMessage. Všechny potíže však bývá Apple zpravidla schopen velmi rychle vyřešit, jelikož k tomu stačí provést pár oprav na jeho serverech a opravu vypustit “na dálku”. A přesně to je i případ aktualizací v App Store. 

Související články

Dnes nejčtenější

.