Zavřít reklamu

Každý týden přibývají v iOS App Store nové, zajímavé aplikace. My vám na konci každého týdne přineseme přehled toho nejzajímavějšího, co iOS App Store za uplynulý týden přinesl. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na její název.

One Night at Flumpty’s 2

Vítejte u Flumptyho. Světla jsou zde zásadní. Pokud se nesvítí, jste stoprocentně v bezpečí. Jakmile se ale zapne světlo, buďte si jisti tím, že jdou po vás. Kdo? A jak se můžete ubránit? To se dozvíte v této zábavné strašidelné hře.

Multiband

Aplikace Multiband nabízí možnost rozdělení audio signálu do několika samostatných kanálů. Multiband pracuje v režimu Multi-output a Link Group, a ocení ho jistě všichni, kteří na svém iPhonu či iPadu potřebují čas od času pracovat se zvukem.

Life – Less for More

Life – Less for More je komplexní aplikace, která vám pomůže s vaší každodenní produktivitou. V této aplikaci si můžete jednoduše a přehledně naplánovat svou práci, studium, plány, důležité úkoly a schůzky a spoustu dalších podobných položek tohoto typu. Aplikace navíc nabízí funkci OCR pro dokumenty a nástroje pro podporu pro soustředění při práci.

MathMaster: Camera Calculator

Jak název napovídá, slouží aplikace MathMaster: Camera Calculator k načítání ručně psaných matematických rovnic všeho druhu. V aplikaci můžete pro lepší pochopení využít funkci procházení výpočtu krok po kroku, MathMaster podporuje velké množství operací a výpočtů.

Související články

Dnes nejčtenější