Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nakupujete rádi u slovenského iStores, ale mrzelo vás, že jeho prodejny nebylo možné kvůli nepříznivé epidemiologické situaci navštívit? Pak pro vás máme dobrou zprávu. V současnosti totiž již několik z nich navštívit lze, byť v omezeném režimu coby výdejní místo pro e-shopové objednávky a jako autorizovaný servis. 

Online objednávky lze v současnosti vyzvednout osobně na pobočkách iStores v Avion Bratislava, Europa Banská Bystrica a Aupark Košice. V případě, že je vaše objednávka na pobočce skladem, nachystána bude k vyzvednutí už do 60 minut od objednání, což je rozhodně příjemné. Jak navíc bylo zmíněno i výše, pobočky nyní nefungují jen jako výdejní místa, ale i jako autorizované servisy, takže je můžete v případě potíží se svým jablečným miláčkem bez obav navštívit. Pro potřeby výdeje zboží jsou otevřené denně od 10:00 o 18:00, servis má pak otevřeno od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00. 

Kromě otevření několika poboček je pro zákazníky iStores.sk skvělou zprávou i stále trvající akce na nákup Apple produktů na splátky bez navýšení, díky čemuž si můžete nový iPad užít už od 38 euro měsíčně, iPhone 12 od 90 euro měsíčně, Apple Watch SE od 30 euro měsíčně a MacBook Air už od 113 euro měsíčně. Při nákupu nad 500 euro se navíc můžete těšit na dárkovou poukázku v hodnotě 25 euro na další nákup u iStores.sk. Zkrátka a dobře, nakupovat na iStores se nyní skutečně vyplatí. 

Více informací o všech akcích naleznete zde

Související články

Dnes nejčtenější

.