Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nakupte výhodně a z pohodlí domova. Mobil Pohotovost momentálně nabízí velké slevy na stovky produktů, včetně těch od Applu. Zboží si můžete vyzvednout na prodejnách, které nyní fungují v režimu výdejen a nabízí tak bleskurychlý výdej objednávek.

Sleva na iPady a MacBook Pro

Jaké produkty se teď u Mobil Pohotovosti obzvlášť vyplatí? Za skutečně nejnižší cenu na trhu je k mání iPad Pro 11 –  verze s 512GB úložištěm je ve slevě za 21 990 Kč (původně 31 990 korun) a model s 1TB úložištěm pak za 24 990 Kč (původně 35 990 korun). Výhodný je také loňský iPad Air (256 GB) za 16 990 Kč (původně 22 490 Kč) ve verzi Wi-Fi + Cellular. S obří slevou – a zároveň za nejnižší cenu – je k mání také loňský 13“ MacBook Pro se 512GB SSD, 8GB RAM a 2,4GHz procesorem Core i5, který je ve slevě za 45 290 Kč (původně 61 990 korun). Další akční ceny najdete na mp.cz.

Slevou to ale nekončí. U Mobil Pohotovosti teď k výkupní ceně iPhonu nebo iPadu dostanete bonus až 20 %, takže svůj stávající telefon prodáte o poznání výhodněji a získáte za něj víc peněz. Při nákupu nového telefonu pak můžete využít splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu. 

Bezpečné nakupování je prioritou

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Objednávky jsou připraveny do 30 minut, jejich výdej je extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si objednáte na e-shopu mp.cz z pohodlí domova, ale zaplatit za něj můžete až při převzetí na pobočce – hotově nebo kartou.

Pokud se vám nechce cestovat na prodejnu, můžete si nechat zboží zaslat k sobě domů. Mobil Pohotovost nabízí expresní doručení službou Liftago, kdy vám ve vybraných městech doveze objednávku do 1 hodiny. Samozřejmostí je také klasické doručení skrze PPL nebo Českou Poštu do druhého pracovního dne, které při objednávce nad 500 Kč získáváte automaticky zdarma. Více informací se dozvíte na mp.cz.

Související články

Dnes nejčtenější