Zavřít reklamu

Přesně za měsíc začne Apple doručovat prvním zájemcům o jeho MagSafe peněženky k iPhonům 12 jejich internetové objednávky. V pár Apple Storech po celém světě se nicméně – jako již tradičně – objevilo pár kusů skladem ještě před oficiálním startem jejich prodejů, díky čemuž si na ně můžeme první letmý pohled užít již nyní. 

Zatímco design samotné peněženky nebyl od Keynote žádným tajemstvím, jelikož nám ji Apple ukázal jak na detailní videoprezentaci, tak i skrze produktové fotky v Online Storu, design jejího balení byl až doposud zahalen tajemstvími. To se však nyní díky předčasným dodávkám peněženek do některých Apple Storů ve světě mění. Jak můžete na fotce pod tímto odstavcem vidět, Apple nevymýšlel u balení novinky žádné experimenty, ale vsadil na svou léty prověřenou klasiku ve formě bílé krabičky s vyobrazením produktu na svém víku a jeho názvem – tedy iPhone Leahter Wallet (MagSafe). Balení se tedy prakticky shoduje s klasickými koženými kryty pro iPhony. 

Kožená Apple peněženka
Zdroj: iPhoneHacks

Nová MagSafe peněženka je de facto prvním zajímavějším magnetickým příslušenstvím pro nové iPhony 12, nebudeme-li tedy počítat magnetickou nabíječku MagSafe. Její cena startuje na 1790 korunách s tím, že k dispozici je celkem ve čtyřech barvách – konkrétně černé, sedlově hnědé, měsíčkově oranžové a baltsky modré. Díky tomu by tak neměl být problém jí sladit s barvami nových iPhonů, potažmo kryty pro ně. 

Související články

Dnes nejčtenější