Zavřít reklamu

Mezi doplňky, které společnost Apple představila spolu s letošními modely svých iPhonů, patří také kožená peněženka, kterou je možné připnout přímo na iPhone 12 nebo na kryty a obaly, kompatibilní s MagSafe technologií. První recenze na tento doplněk ale bohužel příliš nadšené nejsou – často popisují to, že přichycení peněženky k telefonu či krytu je poměrně slabé. Kromě toho se také stále více prodlužuje dodací doba pro ty, kteří si tuto peněženku objednali ihned po jejím zveřejnění v e-shopu Applu.

Včera jsme vás informovali o tom, že se na internetu začínají objevovat první unboxingy MagSafe příslušenství. Zatímco ohledně nabíječek a krytů se zatím neobjevují žádné stížnosti, první majitelé MagSafe peněženky hlásí problémy se spolehlivostí jejího magnetického přichycení. Ve videorecenzi na youtubovém kanále Marques Brownee můžeme od času 10:23 jasně vidět, jak snadno peněženka odpadne od iPhonu.

Vypadá to, že slabé přichycení není jediným problémem, který se pojí s novou jablečnou magnetickou peněženkou. Druhou komplikaci představují stále se prodlužující dodací lhůty – na diskuzních fórech se hlásí uživatelé, kteří si MagSafe peněženku objednali prakticky ihned. Zatímco zpočátku bylo dodání přislíbeno na druhý listopad, nyní je například na české verzi e-shopu Applu avizováno dodání mezi 27. listopadem a 4. prosincem. Ozývají se ale také uživatelé, kterým byla stornována kompletní objednávka, obsahující koženou MagSafe peněženku. Co se dodací lhůty dalšího příslušenství týče, uvádí česká verze e-shopu Applu u silikonového MagSafe krytu jako datum dodání 5. listopad, u MagSafe nabíječky 12. – 20. listopad a u průhledného MagSafe krytu na iPhone 12 a 12 Pro také 12. – 20. listopad.

Související články

Dnes nejčtenější