Zavřít reklamu

Originální kryty z dílny Applu jsou mezi uživateli oblíbené zejména pro svůj design, velmi slušnou odolnost a tvar, díky kterému padnou na iPhony jako ulité. Ani jim se však čas od času nevyhne nepříjemná výrobní vada, které je svým způsobem zcela degraduje. S jednou takovou výrobní nepříjemností se musí nyní potýkat Apple u krytů pro iPhony 12, které se začaly v posledních dnech pozvolna dostávat k prvním majitelům. Na některých z nich totiž chybí otvory pro reproduktory. 

Na absenci otvorů pro reproduktory, které umožňují bezproblémový průchod zvuku přes kryt, začali v posledních dnech upozorňovat diskutující na diskuzní síti Reddit. Ačkoliv se zatím zdá, že se jedná o ojedinělý problém, na který zatím narazilo jen poměrně malé procento uživatelů vlastnících tento typ krytu, lze jej bez jakéhokoliv sporu označit za slušnou nepříjemnost a špatné jméno pro Apple. Jedná se totiž přeci jen o prvek, který je u krytu velmi důležitý.

Jelikož se jedná o zřejmou výrobní vadu krytu, Apple nemá s jeho reklamacemi sebemenší problémy, což ostatně potvrzují i uživatelé, kteří měli to “štěstí” a jeden takový si rozbalili. Na druhou stranu je však jasné, že se z podobně vyrobených krytů stanou dříve či později slušně vyhledávané sběratelské artikly, které budou mezi sběrateli placeny zlatem. Pokud by se vám tedy též dostal podobný kousek do rukou, jeho reklamaci byste si možná měli spíše rozmyslet. 

Související články

Dnes nejčtenější

.