Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Pro dnešní den si však uvedeme pouze aplikace, které v době psaní článku byly na Mac App Store ve slevě. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na její název.

Photos Resizer – Resize Images

Jak již samotný název napovídá, aplikace Photos Resizer – Resize Images slouží pro změnu rozměrů u vašich fotografií či snímků. Výhodou je, že si program poradí hned s několika soubory najednou. To ale samozřejmě není všechno. Nástroj nadále dokáže obrázky ořezávat, různě je otáčet, přejmenovávat a převádět napříč formáty.

  • Původní cena: 179 Kč (99 Kč)

FTPortal

Aplikace FTPortal vám umožní převádět soubory mezi vaším zařízením s operačním systémem macOS a FTP serverem. Jedná se přitom o jednoduchou a malou utilitu, která si s tím úkolem dokáže hravě poradit bez jakýchkoliv obtíží. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 249 Kč (229 Kč)

Be Focused Pro – Focus Timer

Jestliže hledáte nějaký kvalitní a řadou spokojených uživatelů ověřený program pro posílení vaší produktivity, tak byste rozhodně neměli přehlédnout Be Focused Pro – Focus Timer. S pomocí této aplikace si vaši práci rozdělíte do menších intervalů, které budou proloženy přestávkami, díky čemuž nebudete mrhat časem a parádně tak zatočíte s prokrastinací.

  • Původní cena: 199 Kč (129 Kč)

Money Pro: Personal Finance

Aplikace Money Pro: Personal Finance se opět dostává do akce. Správa financí dokáže mnohdy pořádně zabrat a rozhodně není na škodu, když si k sobě vezmete pomocníka v podobě zmiňovaného programu. Ten totiž eviduje všechny vaše výdaje a příjmy, vykresluje perfektní grafy a dokáže vám tak ukázat, kde byste případně mohli ušetřit.

  • Původní cena: 749 Kč (379 Kč)

Ruler – A Screen Ruler For You

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste potřebovali něco přeměřit například přímo na obrazovce? V takovém případě by se vám mohla hodit aplikace Ruler – A Screen Ruler For You. Tento nástroj dokáže vyvolat pravítka přímo na displeji zařízení v přesném poměru, díky čemuž můžete přesně měřit.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Elmedia:universal video player

Pokud hledáte nějaké alternativní řešení za nativní aplikaci QuickTime Player, zbystřete. Do akce se totiž dostal velice populární program Elmedia:universal video player. Ten si samozřejmě dokáže poradit se všemi dnes nejpoužívanějšími formáty, nabízí plnou podporu titulků a nabízí řadu dalších výhod.

  • Původní cena: 379 Kč (249 Kč)

American Truck Simulator

Včera jsme vás v naší pravidelné rubrice informovali o tom, že se do akce dostala velice populární hra Euro Truck Simulator 2. Ve slevě je nyní i titul American Truck Simulator, který funguje prakticky stejně. I zde se totiž zhostíte role řidiče kamionu a vaším cílem bude převážet náklad z bodu A do bodu B. Zároveň se budete pokoušet o vybudování vlastní přepravní společnosti. Rozdíl oproti Euro Truck Simulator 2 je již z názvu patrný – ve hře American Truck Simulator zavítáte do Spojených států amerických, kde budete brázdit silnice slunné Kalifornie, písečné Nevady a Arizony.

  • Původní cena: 19,99 € (4,99 €)
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější