Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Je to nový týden a s ním i nová Sleva pro vás u našeho partnera Mobil Pohotovost. I tentokrát spadla cena zlevněného produktu o velmi slušnou částku, díky čemuž pro vás bude zcela určitě velmi lákavý – tím spíš, když se jedná o topy model v rámci své cenové kategorie. Řeč je tentokrát o powerbance Xtorm 60W Voyager 26000 mAh se slevou 50 %

Powerbanka Xtorm 60W Voyager 26000 mAh Lightning je designově povedenou powerbankou vyznačující se odolným zpracováním, ale také skvělými technickými specifikacemi v čele s podporou Power Delivery či Quick Charge 3.0. Je tedy jako stvořená pro rychlonabíjení smartphonů, tabletů či dokonce notebooků, které je díky kapacitě 26000 mAh schopná nabít hned několikrát v závislosti na kapacitě jejich baterie. Super je, že powerbanka na svém boku obsahuje výlis pro zasunutí dvou USB-C kabelů, kterými můžete rychle dodat šťávu jak powerbance, tak i kompatibilním zařízením – tedy Macům, iPadům či iPhonům.

Běžná cena powerbanky Xtorm 60W Voyager 26000 mAh Lightning je 3850 korun. Díky slevovému kódu lsa jí však můžete získat jen za 1975 korun – tedy s 50% slevou. Její nákup přes slevový kód se tedy rozhodně vyplatí. 

Související články

Dnes nejčtenější