Zavřít reklamu

Kdy Apple představí iPhone 12? Otázka, kterou si v posledních týdnech pokládá čím dál více lidí, dostává díky únikům informací v zahraničí čím dál víc jasnou odpověď. Po nedávných zprávách leakerů Jona Prossera a Komiyi o 13. říjnu totiž nyní toto datum potvrzují i zdroje předních zahraničních Apple magazínů. 

Podle informací portálu MacRumors, které mu měly být poskytnuty zaměstnancem britského operátora, má mít Apple v plánu Keynote pro jeho iPhony 12 skutečně v úterý 13. října. Tutéž teorii potvrzuje i AppleInsider, kterému měl 13. říjen potvrdit zdroj pocházející z řad holandského operátora s tím, že 16. října mají odstartovat předobjednávky a o týden později pak mají první iPhony 12 dorazit na pulty obchodů. Obecně se však předpokládá, že ne všechny iPhony dorazí hned v první vlně prodejů. V uplynulých týdnech se totiž šuškalo o tom, že kvůli problémům s výrobou dokáže Apple v první vlně dodat jen 6,1” modely a ve druhé pak 5,4” a 6,7” modely. Některé hlasy nicméně nyní tvrdí, že budou dodávky rozděleny spíše na levnější řadu a řadu Pro, kdy levnější iPhony 12 dorazí na konci října, dražší z řady Pro pak na začátku listopadu. 

Pokud je termín 13. října pravdivý, rozeslání pozvánek na Keynote bychom se mohli čistě teoreticky dočkat již v průběhu příštího týdne. Nejzazší termín jejich rozeslání je pak úterý 6. října, jelikož později než se sedmidenním předstihem Apple pozvánky na své akce nikdy nerozesílá a nedá se očekávat, že by tomu bylo letos jinak. Co se pak týče telefonů, které se na Keynote představí, očekávají se celkem čtyři nové modely – konkrétně 5,4” a 6,1” levnější iPhony 12 a 6,1” a 6,7” iPhony 12 Pro. 

Související články

Dnes nejčtenější