Zavřít reklamu

Mnoho jablečných nadšenců nevěřilo, že bychom se letos mohli dočkat zářijové konference, a to především kvůli zpomalení vývoje v důsledku pandemie koronaviru. Pravdou ale je že se v rámci tohoto Apple Eventu s největší pravděpodobností nedočkáme tradičního představení nových iPhonů jako to bylo v minulých letech. Co se týče představení nových produktů, tak prozatím totiž není jisté vůbec nic. Nejvíce se mluví o příchodu Apple Watch Series 6 společně s novým iPadem Air, rozhodně nás ale za slovo neberte. Podrobnosti ví prozatím stále jen samotná jablečná společnost, a pokud byste chtěli zjistit, s čím přijde, tak nezbývá nic jiného, než se na Apple Event dívat s námi. Letošní zářijová konference je naplánovaná přesně na 15. září od 19:00. Jak tedy sledovat Apple Event na iPhonu, iPadu, Macu a Apple TV. Dočkáme se i představení iPhone 12?

Pokud se i vy nemůžete letošní zářijové konference dočkat a odpočítáváte poslední dny, hodiny a minuty, tak vás s největší pravděpodobností vás zajímá, kdy a kde se na živé představení budete moct dívat. Nutno podotknout, že ani v případě této konference není možná fyzická účast novinářů a médií, probíhat však bude klasicky v Apple Parku v Divadle Steva Jobse. To znamená, že jsme naprosto všichni odkázání na sledování živého přenosu – v tomto článku se dozvíte, jak jej můžete sledovat na Apple zařízeních.

Apple Event na Macu nebo MacBooku

Živý přenos z Apple Event budete na vašem jablečném zařízení s operačním systémem macOS moct sledovat z tohoto odkazu. Pro správné fungování budete potřebovat Mac nebo MacBook běžící na operačním systému macOS High Sierra 10.13 nebo novějším. Doporučuje se využít nativní prohlížeč Safari, přenos však ale bude fungovat i na Chrome a dalších prohlížečích.

Apple Event na iPhonu nebo iPadu

Pokud se na živý přenos z Apple Event chcete dívat z iPhonu, anebo iPadu, tak tak můžete učinit pomocí tohoto odkazu. Abyste stream mohli sledovat, budete potřebovat iOS 10 nebo novější. I v tomto případě platí doporučení pro využití prohlížeče Safari, není však vyloučeno, že přenos bude fungovat i na jiných prohlížečích.

Apple Event na Apple TV

Pokud se rozhodnete jablečnou konferenci sledovat z jablečné televize, tak se nejedná o nic složitého. Stačí se přesunout do nativní aplikace Apple TV, kde vyhledejte film s názvem Speciální události Apple, popřípadě Apple Event. Poté stačí film spustit a je hotovo, živý přenos jede. Naprosto stejně to funguje i v případě, že nevlastníte fyzickou Apple TV, ale máte k dispozici přímo v televizi aplikaci Apple TV.

Apple Event na operačních systémech Windows nebo Android

V průběhu následujících dní vydáme na našem magazínu návody, pomocí kterých zjistíte, jakým způsobem bude možné letošní Apple Event sledovat na operačních systémech Windows a Android. Pokud o tyto informace nechcete přijít, tak rozhodně náš magazín sledujte i nadále!

Apple oznámil, kdy představí iPhony 12
Zdroj: Apple

Dnes nejčtenější

.