Zavřít reklamu

Když slovenská odnož ČSOB spustila poslední červnový den letošního roku na Slovensku Apple Pay, nejednoho svého klienta velmi potěšila. Jejich nadšení však po zjištění, že se podpory dočkaly jen karty vydané společností Mastercard, záhy opadlo. Nyní – tedy po zhruba dvou měsících – se však může toto nadšení vrátit naprosto všem. Karty VISA to slovenské ČSOB totiž již do Wallet na iPhonu vložit lze. 

K přidání podpory VISA karet se ČSOB odhodlalo v naprosté tichosti, kvůli čemuž ani nevíme, jak dlouho je již podpora k dispozici. Poměrně zajímavé je, že minimálně v době psaní tohoto článku ještě nebyla na webových stránkách banky o této novince ani zmínka a my se tak o ní dozvěděli jen díky našemu čtenáři Peterovi (kterému tímto děkujeme), který si zkusil VISA kartu od ČSOB do Wallet přidat a k jeho překvapení uspěl. Pokud jste tedy jejich držiteli i vy, měli byste mít již tuto možnost také. 

ČSOB VISA

Nejen na Slovensku bylo nutné překousnout u ČSOB prvotní nepodporu VISA karet. Totéž v bledě modrém totiž zažili i Češi vlastnící VISA karty od české ČSOB po spuštění podpory Apple Pay bankou. Nutno přitom podotknout, že v Česku byla celá situace snad ještě mnohem víc úsměvná, jelikož je tato banka u nás na naprosté špici z hlediska počtu klientů. Nelze se proto divit, že nepodpora VISA karet s sebou přinesla tvrdou kritiku. 

Dnes nejčtenější

Další články