Zavřít reklamu

Vyznavačům lechtivých videí zbyly na konci dubna oči pro pláč. Největší světový archív „ničeho“, stránka pro dospělé Pornhub, totiž ukončil bezplatný přístup k jeho Premium obsahu, kterým se snažil bojovat proti koronaviru. Sledování lechtivých videí je totiž přeci jen mnohem bezpečnější než chození po venku v době největšího rozpuku koronaviru. Premiové členství si navíc naprostá většina uživatelů standardně nepředplácí a tak je zajímalo, jaký obsah lze díky němu zhlédnout a zda se eventuálně do budoucna vyplatí. Pokud si však myslíte, že je jeho bezplatné konzumaci konec, jste na omylu – tedy minimálně částečném. V následujících řádcích vám totiž ukážeme, jak aktivovat Pornhub Premium zdarma na týden bez zadávání jakékoliv platební karty či podobných věcí.

Získání týdenního bezplatného premiového předplatného na Pornhub je naprostá hračka. Stačí tuto stránku navštívit a kliknout na banner s heslem Free Premium či obdobným. Tento banner se zobrazuje jak pod jednotlivými videi, tak i na hlavní stránce na jejím konci. Pokud se vám nezobrazí, zkuste stránku párkrát obnovit a vyčkejte, než se na ní banner načte. Jakmile se tak stane, stačí na něj kliknout a po přesměrování na Pornhub kvíz odpovědět na několik lehkých, nikterak osobních otázek, které zkoumají především vaše preference a podobné věci. Poté vás už čeká jen registrace, kterou můžete vytvořit na vymyšlený email a samozřejmě i s jakýmkoliv jménem a heslem. Zde si ovšem rozmyslete, zda nebudete přeci jen chtít v budoucnu Pornhub předplácet. Pokud ano, pak využijte k registraci vlastní mail, jelikož by byl později potřebný k potvrzení. Pokud se však chcete jednorázově vydovádět či vám stačí sedmidenní bezplatný přístup, s mailem si nelámejte hlavu.

Jakmile vše vyplníte, mělo by se vám Pornhub otevřít v sekci Premium, přičemž přístup do ní byste měli mít na dalších sedm dní. Po jejich uplynutí by mělo být možné celý postup zopakovat a Premium členství si užívat znovu – samozřejmě tedy pod jiným emailem a heslem. Znovu podotýkám, že k jeho získání není potřeba platební karta či pravý email (v době psaní tohoto článku), což je pro otestování určitě skvělá zpráva. Počítejte však s tím, že o Premium zdarma je velký zájem a načítání kvízu je proto relativně zdlouhavé, občas pak dokonce neúspěšné. Je tedy potřeba se obrnit trpělivostí.

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější