Zavřít reklamu

Koronavirus začal řádit a na některá místa udeřil opravdu tvrdě. Státy (nejen) po celé Evropě přijímají mimořádná opatření, zavírají školy, zakazují sportovní akce a podobně. Nejzasaženější zemí v Evropě je Itálie, kde se dnes počet obětí přehoupl přes tisíc. V ohrožení je například i Liga mistrů, jelikož fotbalový klub Juventus Turín je v karanténě kvůli pozitivnímu testu Daniela Ruganiho. Nyní však mnohým Italům svitla naděje na lepší zítřky – tedy alespoň částečně.

Situace obzvláště v Itálii jen opravdu zlá. V takových chvílích je třeba se semknout a být k druhým solidárnější než kdykoli předtím. To si řekli i ve velmi dobře známém portálu zvaném Pornhub. Uživatelům v Itálii totiž poskytli Premium obsah, který nabízí tuny hodnotné zábavy, zcela zdarma. Společnost také daruje procento veškerých výnosů z dceřiné společnosti Modelhub tamním nemocnicím. Italové tak mají rázem o kvalitní zábavu pro volné chvíle v karanténě postaráno a nutno podotknout, že opravdu znamenitě.

Pornhub

Jelikož je Itálie připravena udělovat vysoké sankce (až 2500 eur) za porušení karantény,  Pornhub s trochou nadsázky pomohl zcela určitě některým Italům v poslušném setrvání doma a tedy i potenciálnímu ušetření 2500 eur. Premium účet bude navíc Italům dostupný po celý měsíc, což je dostatek času na to, aby prozkoumali dopodrobna veškerá jeho zákoutí. Je ale také možné, že pokud se situace v zemi neuklidní, bude přídavek. Tak schválně, kdo z vás se začne shánět po italské VPN?

Související články

Dnes nejčtenější

.