Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Počasí posledních týdnů nenechává nikoho na pochybách o tom, že je jaro konečně tu. Abychom si toto oblíbené roční období ještě více užili, připravil si pro nás na nadcházející víkend (tedy 24. až 26. dubna) obchod iStores parádní slevovou akci s názvem Rozjařený víkend, v rámci níž můžeme na jeho eshopu nakoupit v těchto dnech za parádní ceny. Na co všechno padly slevy?

iStores

Pokud lačníte po novém iPhonu, zaujmout by vás mohl iPhone 8 za pouhých 8199 korun v základní variantě. Potěší ale i iPhone XR, který bude možné v těchto dnech pořídit již od 16 990 korun, či iPhone XS, který bude dostupný od téže ceny – tedy od 16 990 korun. Ušetřit bude nicméně možné i na nejnovější řadě 11 a 11 Pro. Zatímco u prvního zmiňovaného ušetříte při nákupu 1000 korun a seženete jej tak od 19 990 korun, v případě řady Pro ušetříte dokonce 1500 korun a seženete jej tak již od 28 490 korun. 

iStores

Slevy se však nevyhnuly ani Macům. Například MacBook Air (2019) bude možné získat již od 23 490 korun, MacBooky Pro a iMacy se pak dočkají slevy 10 %. Na své však přijdou i milovníci Apple Watch či AirPods. Nejnovější jablečné hodinky totiž seženete už od 11 106 korun, za AirPods s klasickým nabíjecím pouzdrem pak zaplatíte o víkendu jen 3 790 korun. Parádních slev se dále dočkaly i iPady Pro (2018) které seženete i díky doprodeji i o více  než 10 tisíc korun levněji. 

iStores

Pokud se tedy chystáte na pořízení nového jablíčka, je akce Rozjařený víkend přesně pro vás. Ušetřit totiž díky ní můžete nemalé peníze, které se v současné době budou hodit více než kdy předtím. Veškeré detaily akce naleznete zde. 

Související články

Dnes nejčtenější

.