Zavřít reklamu

Příchod iPhonu SE 2. generace, který je též ve světě známý jako iPhone 9, klepe na dveře čím dál hlasitěji. Přes víkend se totiž objevily další dvě indície, které tuto skutečnost přímo potvrzují. Tou první je zalistování tohoto telefonu do nabídky největšího čínského maloobchodního řetězce JD, druhou pak přidání iPhonu 9 do Trade-in programu amerického operátora Verizon.

Ani v jednom případě nejsou k dispozici žádné další podrobnosti, které by telefony jakkoliv blíž odhalovaly. V případě čínského JD je totiž na stránce věnované telefonu jen objekt zahalený červeným plátnem bez jakýchkoliv technických specifikací, reálné ceny a data spuštění prodejů. Americký Verizon pak zařadil iPhone 9 jen do seznamu dalších telefonů, na které se jeho Trade-in vztahuje. Kroky obou společností si nicméně nelze vyložit jinak než tak, že díky svým úzkým vazbám na Apple a potažmo jeho dodavatele ví, kdy telefony dorazí a zkrátka se jen na jejich příchod patřičně připravují. 

Kdy přesně se nový telefon světu ukáže není zatím zcela jasné, jelikož leakeři kalkulují hned s několika termíny. Ještě nedávno svět víceméně počítal s tím, že se představení dočká 15. dubna, avšak na konci minulého týdne proběhla médii zpráva o tom, že Apple představení přesunul na bližší termín – možná už pátek 3. dubna či týden před Velikonocemi. Jelikož však v pátek telefon nedorazil, jeho odhalení očekávají mnozí dnes či v některém z následujících dnů. Nezbývá tedy než doufat, že se očekávání naplní a novinka se světu ukáže v plné kráse co možná nejdříve. 

Dnes nejčtenější

.