Zavřít reklamu

Mnoho uživatelů si na svém iPhonu nastavuje budík tak, aby jej mohli alespoň třikrát odložit. Díky tomu si uživatelé myslí, že se jim podaří rychleji probudit, avšak opak je často pravdou. Osobně se mi již po dobu několika měsíců osvědčuje budík vůbec neodkládat – a to především díky tomu, že možnost pro odložení v budíku jednoduše nemám. V tomto návodu se společně podíváme na to, jakým způsobem můžete z budíku možnost Odložit úplně odstranit.

Jak nastavit, aby se při zvonění budíku nezobrazovala možnost Odložit

Odstranění možnosti Odložit z budíku je prakticky velmi jednoduchou záležitostí. Nejprve se na vašem iPhonu přesuňte do nativní aplikace Hodiny. Nyní si buď vytvořte nový budík, anebo v pravém horním rohu klepněte na možnost Upravit, a poté zvolte ten budík, u kterého chcete zobrazení možnosti Odložit deaktivovat. Jakmile se v budíku budete nacházet, tak pouze stačí, abyste přepínač u kolonky Odložit přepnuli do neaktivní polohy. Poté nezapomeňte v pravém horním rohu klepnout na možnost Uložit. Nyní, kdykoliv vám onen budík zazvoní, tak se vám zobrazí pouze možnost Zastavit a nikoliv možnost Zastavit společně s možností Odložit.

Možná byste si mohli říct, že právě při deaktivaci možnosti Odložit máte ráno větší šanci na to, že zaspíte. Osobně jsem si tohle ze začátku myslel taky, avšak možnost odstranění možnosti Odložit se mi osvědčila především díky toho, že jsem měl ráno v podvědomí myšlenku, že už nesmím usnou, jinak mě už nic jiného nevzbudí – a kupodivu to zafungovalo. Pokud tedy máte s ranním vstáváním problém i vy, tak rozhodně tuto možnost vyzkoušejte.

Dnes nejčtenější

.