Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Valentýn klepe na dveře a zamilovaní by se na něj měli pořádně připravit. Ve vybírání dárků jim jde naproti obchod iWant, který připravil několik senzačních slev a tipů.

tip na dárek

Pokud doteď tápete s výběrem vhodného dárku a o slevy vám zrovna nejde, potom pro vás máme pár tipů. Byla vaše drahá polovička opravdu hodná a nehodláte na ní šetřit? Můžete jí pořídit nejnovější jablečné hodinky Apple Watch 5 nebo sluchátka AirPods Pro. Oba tyto produkty jsou navíc unisex, takže jsou vhodným dárkem jak pro ženu, tak pro muže.

Slevy ale potěší především milovníky audia. Na sluchátkách Sony WH-1000XM3 ve stříbrné barvě ušetříte rovné dva tisíce, pokud si je objednáte do 14. února. Jedná se o nejlepší sluchátka roku 2019, která nabízí perfektně čistý zvuk s minimálním zkreslením a pyšní se špičkovým potlačením okolního hluku. Nadále vás rozhodně příjemně překvapí 20% sleva na sluchátka značky Beats. V nabídce najdete modely pro nejrůznější příležitosti a navíc v několika barvách. Na další vybrané produkty z kategorie audio – video můžete získat slevu 10 %.

10% sleva se dotkla i kategorie chytrého zboží Smart, ze kterého si můžete vybrat například na herní ovladač Rotor Riot, a příslušenství, ze kterého vás potěší třeba silikonový kryt na AirPods z dílny společnosti Guess. Tato sleva se nevztahuje na originální Apple produkty, příslušenství a Apple TV.

Související články

Dnes nejčtenější

.