Zavřít reklamu

Zdá se vám, že unikají v posledních letech Applu informace o jeho chystaných produktech daleko více než je zdrávo? Pak byste měli chvíli sledovat Samsung. Ten je totiž na úniky informací o produktech vyloženě přeborník a prakticky neuplyne měsíc, kdy by mu neuniklo moře detailů, které odhalí jeho chystané hardwary na dlouhé měsíce dopředu. To se mu povedlo i dnes, lví podíl na tom však má i Apple a jeho App Store. 

Již pěkných pár měsíců se spekuluje o příchodu bezdrátových sluchátek Galaxy Buds+ od Samsungu, která by měla být přímým konkurentem AirPods Pro z dílny Applu. Jejich vývoj sice Samsung oficiálně nepotvrdil, avšak v App Store se nyní objevila aplikace, která právě na nová sluchátka odkazuje. Jmenuje se Samsung Galaxy Buds+ a do App Store ji nepřidal nikdo jiný než Samsung. Tím tak potvrdil nejen brzké představení novinky, ale i její podobu, která však vzhledem k tomu, že vychází z předešlých Galaxy Buds, nikoho příliš nepřekvapí. 

Screenshoty náhledu z aplikace toho o sluchátkách příliš mnoho neprozrazují, jelikož zachycují de facto je rozhraní pro jejich nastavení. Nicméně z předešlých úniků víme alespoň to, že by měla novinka nabízet zhruba jedenáctihodinovou výdrž baterie, což je výrazně více než v případě AirPods a potažmo i starší generace Galaxy Buds. Vcelku zajímavé je, že přestože budou Galaxy Pods+ sluchátky špuntovými, nenabídnou aktivní potlačení okolního hluku, kterým se právě AirPods Pro chlubí. Uživatelé si tak budou muset i nadále vystačit “jen” s pasivní verzí, která je sice fajn, avšak kvalit aktivního potlačení zkrátka nedosahuje. 

Poté, co jablíčkáři aplikaci v App Store objevili, potvrdil Samsung ústy svého tiskového mluvčího, že sluchátka skutečně chystá a brzy je světu představí, přičemž vyjádřil nadšení i z toho, že budou skvěle využitelná i pro jablíčkáře právě díky uniklé iOS aplikaci. Nechme se tedy překvapit, zda se z Galaxy Buds+ skutečně stane zajímavá konkurence pro AirPods Pro, které jsou ve světě prakticky od svého představení mimořádně oblíbené. Vše však ukáže až čas. 

Související články

Dnes nejčtenější

.