Zavřít reklamu

O víkendu se na mnoha územích naší země roztrhla sněhová peřina a milovníkům zimních sportů dala jasně najevo, že lyže, brusle či sáňky se schovávat ještě rozhodně nevyplatí. To ostatně potvrzují i provozovatelné mnoha tuzemských horských středisek, která praskají díky sněhu – a to jak technickému, tak i umělému – ve švech. Na období zimních radovánek se nyní rozhodl zareagovat dvojicí povedených reklam i Apple. Nový iPhone 11 v nich totiž vzal na hory, konkrétně pak na snowboard. 

Obě před pár hodinami zveřejněné reklamy mají za cíl především zpropagovat funkci Slofie, tedy zpomalené video natáčené předním fotoaparátem, které je exkluzivně dostupné na iPhonech 11 a 11 Pro. A jak tuto funkci zpropagovat v zimě lépe, než dát telefon, který ji zvládá, do rukou milovníka zimních sportů a to v ideálním případě takového, který si je užívá skutečně naplno a nebojí se jít takříkajíc na hranu. Jako ideální pro tento úkol Apple vyhodnotil dva snowborďáky, na jejichž slofie se můžete podívat níže. 

Jak můžete sami vidět, fotoaparát iPhonu 11 si se záběry na snowboardu poradil na výbornou. Ostatně, vzhledem k jeho 12 MPx a schopnosti nahrávat slofie ve 1080p při 120 snímcích za vteřinu se skvělým výsledkům nelze ano příliš divit. Pokud jste tedy i vy milovníky zimních sportů a vlastníte iPhone 11 či 11 Pro, právě jste dostali tip na jeho další možné využití.

Související články

Dnes nejčtenější

.