• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  iPhone 4 a jeho přechod na zimní čas

  Apple iPhone 4Apple iPhone 4 se sice automaticky díky synchronizaci s časovým serverem a operátorem přenastaví z letního na zimní čas, ovšem opakovaný budík toto nastavení nerespektuje. iPhone se sice zobrazuje čas opakovaného budíku 6:30, ale budík hrdě zvoní až v 7:30. Díky této krásné featurce od Apple si všichni jableční fanoušci dnes mohli přispat o hodinu déle. Jediný způsob nápravy je alarm úplně odebrat a nastavit znovu. Podotýkáme, že tento problém nastává pouze u opakovaného budíku, který je nastavený na buzení například každý všední den. Někteří uživatelé však problém nedokáži opravit ani odebráním a přidáním alarmu! Problém by měl vyřešit Apple iOS 4.2, který výjde již tento měsíc, ovšem zatím nikdo neví kdy. Pokud Apple nevydá iOS 4.2 do 7. Listopadu 2010, čeká tato situace za pár dní také americké uživatele, kteří přejdou na zimní čas.

  Leitz

  Diskuze

   Hm to se Apple moc nepovedlo. Ani po odebrani a restartu nezvoni budik kdy ma, tedy pri vybrani opakovani vice dni. Uz aby tu byl iOS 4.2.

   Interesting accent… Né… Vážně… Ta tvá “angličtina” mě dostala. 😀 😀 😀
   Málem jsem se udusil Tatrankou 😀

   Tak já mám iOS 4.2beta3 na iPhone 4 vše v cajku, zrovna tak s 4.2b3 na iPadu.

   Sorry za ten prizvuk, ale presne tohle se Vam stane, kdyz 4 roky mluvite denne anglicky jen se slovany, kteri Vam jeste vetsinou odpovidaji Rusky ;-). Kdyz jsem byl pred 3 roky v Londyne, tak se mi to jeste povedlo “vytahnout” nekam na uroven mezi Nemcem a Jamajcanem, ale uz je to uplne fuc. Kazdopadne na tom trochu zapracuji, pac kdyz jsem se slysel sam, tak jsem neveril, ze jsem to ja. Pokud chcete, muzu udelat dalsi video nemecky nebo rusky, to ty tatranky nejen vdechnete, ale vzapeti i vysmrkate 😀

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online