Zavřít reklamu

Do Vánoc už skutečně zbývá málo, málo dní. K vánočním svátkům neodmyslitelně patří také sledování filmů s vánoční tematikou. My jsme si pro vás připravili seznam nejlepších vánočních filmů, které jsou k sehnání na iTunes. Ať už si je budete pouštět přímo na Štědrý dne, nebo si jimi naopak budete odteď krátit čekání na Vánoce, přejeme vám příjemnou sváteční zábavu. Nezapomeňte se s námi v komentářích podělit o vaše vlastní tipy na vánoční iTunes klasiky.

Láska nebeská

Láska je všude kolem nás. Může mít různé příčiny, podoby i následky. Film Láska nebeská vypráví příběhy poměrně nesourodé směsice lidí v období okolo Vánoc, a za roky své existence se pro mnoho diváků stal nedílnou součástí povinného (před)vánočního filmového playlistu. Vychutnejte si sympatický herecký koncert v podání Colina Firtha, Hugha Granta, Keiry Knightley, Billa Nighyho, Emmy Thompson a řady dalších.

  • Zakoupení 149,-, vypůjčení 59,-
  • Angličtina

Film Láska nebeská pořídíte zde.

Smrtonosná past

Nejen romantikou na Vánoce živ jest člověk. Pro mě, ale jistě i pro řadu dalších diváků patří mezi každoroční vánoční klasiky také Smrtonostná past se skvělým Brucem Willisem v roli newyorského policisty Johna McClanea. Ten přijíždí do L.A., aby zde navštívil svou ženu, která se zrovna účastní vánočního večírku v jedné nedostavěné budově. Vánoční pohodu ale naruší nezvaní hosté a McClane se musí pustit do akce.

  • 229,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Film Smrtonosná past pořídíte zde.

Sám doma

„Na co bychom ještě zapomněli?“ – „Na Kevina!“, „Harry, jdu do baráku!“, „Řekni dobrou noc, Kevine.“ – „Dobrou noc Kevine“. Film Sám doma sice také není z nejžhavějších novinek, své kouzlo ale zatím stále ještě neztratil a překypuje oblíbenými a zavedenými hláškami. Připomeňte si i o letošních Vánocích příběh malého Kevina, který dokázal zmizení rodiny McAllisterů a musí se v opuštěném domě utkat s mokrými bandity.

  • 229,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Sám doma pořídíte zde.

Jak Grinch ukradl Vánoce

Každý nemá Vánoce v lásce. Třeba takový Grinch, který sice přišel na svět stejně, jako všichni Kdovíci z Kdosic, vyrostl ale v zeleného skřeta, kterému se všichni posmívali. Teď Grinch žije osamělý, zahořklý život v jeskyni nad městem, a zatvrzele odmítá slavit Vánoce. Vše se změní ve chvíli, kdy se za Grinchem vydá malá neohrožená Cindy Lou a snaží se ho přimět, aby se s Kdovíky usmířil.

  • 149,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, české titulky

Film Jak Grinch ukradl Vánoce pořídíte zde.

Ukradené Vánoce Tima Burtona

Pro někoho halloweenská, pro někoho vánoční, a pro někoho dokonce celoroční filmová klasika – to jsou Ukradené Vánoce Tima Burtona. Vychutnejte si příběh Jacka Skellingtona, který se rozhodl skoncovat se strašením a začít šířit mezi lidmi radost z Vánoc, v cestě mu ale stojí řada záludných překážek. Autorem hudby k tomuto nápaditému animovanému muzikálu je Danny Elfman.

  • 229,- zakoupení, 59,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština

Film Ukradené Vánoce Tima Burtona pořídíte zde.

Balíčky a mimořádné kolekce filmů

Dnes nejčtenější

.