Zavřít reklamu

Co se týče osvětlení a chytré domácnosti, je Philips Hue jedním z hlavních průkopníků, kteří se nebojí odlišit od konkurence a nabídnout něco zcela nového. Konec konců, v kombinaci s HomeKitem se jedná snad o nejlepší volbu, která nezklame a za poměrně nízkou částku nabízí nejlepší poměr cena-výkon. I když ale Philips tomuto segmentu v podstatě dominuje, nechce usnout na vavřínech, a tak se podle nejnovějších úniků v roce 2020 dočkáme další kolekce venkovního osvětlení.

O produktech společnosti Philips Hue informuje relativně pravidelně a není divu. Chytré osvětlení totiž můžete efektivně ovládat pomocí Siri, propojit ho se svou inteligentní domácností, a dosáhnout tak spojení příjemného s užitečným. Ač by se však mohlo zdát, že je společnost se svou vedoucí pozicí v tomto odvětví spokojena, Philips se naopak stále snaží hledat nová řešení a nabízet originální produkty, jenž neustále posouvají limity. Nejinak tomu podle úniku nového katalogu na stránce Hueblog.de bude i v roce 2020, kdy se společnost vytasí s novou kolekcí venkovního osvětlení. S největší pravděpodobností k oznámení dojde již na akci Consumer Electronics Show v lednu, kdy bude ideální příležitost vyjít s novými přírůstky na povrch. A vypadá to, že se máme na co těšit, jelikož se do nabídky zařadí také vícebarevné žárovky a venkovní svítidla, kam spadá například XL verze oblíbeného zahradního osvětlení Philips Hue Lily, jenž vydává záři o síle až 1200 lumenů.

Přírůstku ve formě chytré lucerny, jíž lze připevnit na zeď, se dočká na jaře příštího roku také řada Impress. Samozřejmě nebude chybět ani obdélníková lampa Hue Nyro, jíž lze využít například k osvětlení příjezdové cesty, nebo nástěnné osvětlení Hue Daylo a Hue Attract. Pokud se však poohlížíte spíše po decentnější alternativě, můžete se těšit zejména na podlouhlé, kuželovité modely Philips Hue Appear a Philips Hue Resonate, které vydávají směrem nahoru a dolů záři o síle 1000 až 1200 lumenů. Vypadá to tedy, že se většiny produktů dočkáme již na jaře, a ač zatím konečná cena zůstává tajemstvím, neměla by se pohybovat v příliš vysokých číslech. To se však dozvíme až v lednu, kdy dojde k oficiálnímu oznámení.

Dnes nejčtenější

.