Zavřít reklamu

Od startu jablečné videostreamovací služby Apple TV+ uplynul již více než měsíc, který však bohužel nebyl na novinky vyjma nových dílů stávajících seriálů příliš plodný, jelikož stávající nabídku obohatil jediný nový seriál. To se však dnešním dnem mění. Do Apple TV+ totiž dorazil další seriál a navrch první zajímavější filmový počin. 

Truth Be Told

Spolu s novými díly svých seriálů přidal dnes Apple do TV+ nový seriál s názvem Truth Be Told. Jednat by se mělo o kriminální drama, které kalifornský gigant popisuje následovně: “Ponořte se do světa podcastů o skutečných zločinech. Nové důkazy přinutí autorku podcastů Poppy Parnell (Octavia Spencer) znovu otevřít případ vraždy, který ji proslavil. Aaron Paul se objeví v roli muže, kterého možná omylem pomohla poslat za mříže.” Stejně jako u ostatních seriálů při jejich launchi, i u Truth Be Told jsou hned od začátku k dispozici tři úvodní epizody, ve kterých nechybí české titulky. 

Hala

Druhým neméně zajímavým kouskem je nový film Hala, který má být dramatem o délce 1 hodiny 33 minut. “Seznamte se se 17 letou Halou (Geraldine Viswanathanová), středoškolačkou, která se snaží skloubit život puberťačky z předměstí se svou tradiční muslimskou výchovou. Jak Hala nachází samu sebe, bojuje s tajemstvím, které může rozdělit její rodinu. Toto drama o dospívání ženy od výkonné producentky Jady Pinkett Shmitové se dostalo do oficiálního výběru filmového festivalu Sundance roku 2019 a Mezinárodního filmového festivalu v Torontu roku 2019,” popisuje v Apple TV+ film jablečná společnost. I v tomto případě se tedy bude zřejmě jednat o skutečně zajímavý kousek, který stojí za to vidět. 

Kromě novinek přinesl pátek jako již tradičně nové díly stávajících seriálů v čele se SEE. Jeho fanoušky však budeme nyní muset zklamat. Jedná se totiž o poslední díl první série, na kterou sice naváže série druhá, avšak není známo, kdy přesně. 

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější