Zavřít reklamu

Většina z nás možná čekala, že se prvně jablečná společnost vrhne na představení nových produktů. Opak je však pravdou a prvně jsme se dočkali dalších informací ohledně Apple Arcade a nyní také Apple TV+. Apple si pro nás v minulých týdnech připravil speciální trailery pro svou exkluzivní službu Apple TV+ – For All Mankind, Dickinson a The Morking Show. Všechny tyto trailery byl shlédnuty 100 milionkrát, čímž se řadí mezi nejsledovanější trailery v historii. Úspěch tyto seriály sklízí i v různch magazínech, kde mají nevídanou popularitu. Konečně jsme se také dočkali dalších informací ohledně spuštění, ceny a dalších. Pojďme se na ně společně mrknout.

Nově jsme se na Apple konferenci dočkali traileru na nový film See, ve kterém si hlavní roli střihne Jason Momoa a Alfre Woodard. Trailer byl naprosto úžasný, s perfektní příběhovou linií a pochopitelně získal obrovský aplaus. Kromě tohoto filmu se při spuštění Apple TV+ můžeme těšit na nespočet dalších seriálů a filmů, mezi které patří například Truth Be Told, Snoopy In Space, Hala, The Elephant Queen a další. Nyní se ale vrhněme na to podstatné, a to je cena a další benefity.

Cena za tuto službu je stanovena na 4.99 dolarů.

Tim Cook na pódiu uvedl, že bude Apple TV+ dostupná ve více než 100 zemích světa, a to hned první den v listopadu. Do této prémiové služby bude každý měsíc přidáván další a další obsah. Cena za tuto službu je stanovena na 4.99 dolarů pro celou rodinu za jeden měsíc. Pokud si navíc po konferenci zakoupíte iPhone, iPad anebo Apple TV, získáte Apple TV+ na rok naprosto zdarma. V Česku za ní zaplatíte rovných 139 korun, což je rozhodně příjemné.

Související články

Dnes nejčtenější

.