Zavřít reklamu

Přešli jste před pár týdny na nejnovější verzi mobilního operačního systému iOS s označením 13.2.3, ale z nějakého důvodu vám nevyhovuje a vy přemýšlíte nad návratem zpět na iOS 13.2.2? Pak pro vás máme špatnou zprávu. Apple totiž přestal dnes v noci iOS 13.2.2 podepisovat, což znamená pro jeho uživatele jediné – instalace přes iTunes, potažmo Finder již není možná.

iOS 13.2.3 je zaměřený především na opravy chyb, které majitele iPhonů a potažmo iPadů s iPadOS, který z iOS vychází, sužovaly. Jedná se konkrétně o opravu chyby způsobující nefunkčnost vyhledávání v systému a aplikacích Mail, Soubory či Poznámky, dále pak opravu problému způsobujícího nezobrazování fotek, odkazů a dalších příloh v podrobnostech konverzací Zpráv, dále odstranění chyby zabraňující aplikacím stahování obsahu na pozadí a v poslední řadě odstranění problému způsobujícího nestahování nových zpráv a citací v mailu, konkrétně pak v účtech Exchange. Kromě oprav chyb naštěstí nepřinesl nový iOS ani žádnou chybu další, díky čemuž důvod k návratu rozhodně není.

Apple se u končení podepisování nebo chcete-li podpory jednotlivých verzí iOS uchyluje vždy po několika týdnech po jejich vydání, čímž se snaží docílit toho, že nejnovější verze iOS používá naprostá většina jeho uživatelů a tím pádem tak mají i nejlépe chráněné telefony. Ukončení podepisování dále zabraňuje v šíření jailbreaku, který je zpravidla dostupný na starší verze iOS a nikoliv ty nejnovější. Pokud by vám iOS 13.2.3 přeci jen nevyhovoval, můžete se zapojit do veřejného beta testování operačních systémů Applu, díky kterému si budete moc již nyní vyzkoušet iOS 13.3. Ten je nyní již v relativně pokročilé fázi beta testování a vydání jeho ostré verze se tak očekává v řádu několika dní, maximálně týdnů. 

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější