Zavřít reklamu

Uživatele vícero předplatných služeb z dílny Applu by mohli už od příštího roku ušetřit. Apple totiž podle mnoha zdrojů již dlouhé měsíce chystá speciální balíčky, které budou některé jeho předplatné služby sdružovat a díky tomu je tak bude možné využívat levněji, než kdyby si uživatel předplácel každou službu zvlášť. A právě tato vychytávka dorazí podle čerstvých zpráv agentury Bloomberg již v příštím roce.

Podle zdrojů Bloombergu se chystá Apple vytvořit speciální mediální balíček či dokonce balíčky, které by měly zahrnovat Apple Music, Apple News+ a Apple TV+, potažmo jejich kombinace. V tuto chvíli není sice zcela jasné, kolik by se dalo při předplacení tohoto balíčku namísto jednotlivých služeb ušetřit, avšak je jasné, že i drobná úspora by uživatele, jenž jsou zvyklí více služeb Applu využívat, potěšila. 

Otázkou zůstává, zda se Apple rozhodne balíčky služeb uvolnit celosvětově, nebo budou dostupné jen na vybraných trzích – například podle dostupnosti daných služeb. Pokud by se však Apple rozhodl pro druhou variantu a měl by zároveň připravený jen balíček slučující Apple Music, Apple News+ a Apple TV+, znamenalo by to dostupnost balíčků jen v několika málo státech světa kvůli (ne)dostupnosti Apple News+. Mnohem pravděpodobněji se tak jeví celosvětové rozšíření a uzpůsobení balíčků jednotlivým trhům. Nicméně vše ukáže až čas a oficiální představení této novinky, kterého bychom se mohli teoreticky dočkat už na začátku příštího roku na jarní keynote. 

Související články

Dnes nejčtenější

.