Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Aquiver – Clock Screensaver

Aplikace Aquiver – Clock Screensaver slouží pro pouhé zobrazování aktuálního času. Tato appka totiž simuluje uzamčený telefon, avšak ukazuje pouze hodiny. Díky jejímu využití vám nebudou chodit žádná oznámení a zrušit její funkcionalitu můžete pouhými třemi klepnutí.

Camera Remote Control App

Zakoupením aplikace Camera Remote Control App získáte perfektní nástroj, díky kterému můžete „mačkat spoušť“ ze zcela jiného zařízení. V principu appka funguje tak, že ji nainstalujete na dvě iOS zařízení, nastavíte patřičné role (fotoaparát a ovladač) a můžete fotit.

Reminder Pro-Minimalist remind

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou alternativu k nativní aplikaci Připomínky, možná by vás mohla zaujmout aplikace Reminder Pro-Minimalist remind. Díky této aplikaci byste taktéž měli navýšit svou produktivitu a neměli byste si nechat nic utéct.

Text to Speech App

Jak je již z názvu patrné, aplikace Text to Speech App vám dokáže předčítat ty nejrůznější texty, dokumenty či knihy. Do aplikace vám postačí různý text pouze překopírovat a následně můžete například již jen relaxovat a poslouchat přitom vámi zadaný text. Aplikace podporuje 37 různých jazyků, mezi kterými se mimo jiné řadí i čeština a slovenština.

Furdemption – A Quest For Wings

Ve hře Furdemption – A Quest For Wings se zhostíte role královského králíka, který se bohužel ocitnul v pekle. Vaším hlavním úkolem bude se z této temné říše dostat zpět do normálního světa, což se samozřejmě neobejde bez různých nástrah a hádanek. Do styku totiž přijdete s jedovatými pavouky a dokonce vás sem tam překvapí samotná smrtka. Co se týče zmiňovaných hádanek, těch by se ve hře mělo nacházet více než 140, díky čemuž taktéž patřičně procvičíte své logické uvažování.

Bright Memory Mobile

Zakoupením hry Bright Memory Mobile získáte perfektní střílečku z pohledu první osoby, ve které se zhostíte ženské hrdinky, jejíž jméno je Shelia. Ta je součástí výzkumného týmu, který pátrá po tajuplných artefaktech spojených se zločinem. Problém však nastává v okamžiku, kdy se zmiňovaných artefaktů chce zmocnit jiná organizace a zneužít je pro svůj prospěch. O možnostech hry vám toho více prozradí níže přiložená galerie.

iSwap Faces

Pravděpodobně drtivá většina z nás se již někdy setkala s aplikací, která dokáže prohodit obličeje na fotografii. S tímto si taktéž spolehlivě poradí aplikace iSwap Faces, která vám může nabídnout spoustu zábavy za pomoci tohoto známého efektu. Na jedno však musíme upozornit předem – nevyměňujte si obličeje s nemluvňaty, výsledek dokáže až zastrašovat.

Související články

Dnes nejčtenější