Zavřít reklamu

MacX Video Converter Pro, jeden z nejlepších video konvertorů pro Mac, je nyní v zdarma. Během roku stojí aplikace $60 (t.j. 1 290 korun), ale nyní je její plná verze zcela zdarma. Akce je však omezena na 10 000 kopií a trvá do 6. prosince 2017. Pro získání jedné z nich stačí na těchto stránkách zadat e-mail, na který vám přijde registrační klíč, následně si aplikaci stáhnout a obdržený klíč poté po instalaci v aplikaci vyplnit. Jedná se o téměř plnou verzi HD konvertoru, se všemi funkcemi. Jediné omezení spočívá v tom, že ji nelze aktualizovat. Pokud byste měli zájem o plnou verzi včetně aktualizací, můžete si jí nyní pořídit v rámci časové omezené akce o 50 % levněji přímo zde.

A k čemu je vlastně MacX Video Converter Pro dobrý? Vzhledem k faktu, že se jedná o nejlepší 4K video konvertor, má v nabídce poměrně širokou škálu funkcí. V první řadě samozřejmě dokáže konvertovat video a audio soubory do mnoha formátu včetně 4K UHD, MKV, MP4, AVI, WMV, MOV a mnoha dalších. Program podporuje přes 320 video a přes 50 audio kodeků.

Jednou z největších předností programu je právě podpora 4K UHD, kdy s programem můžete videa v tomto rozlišení snadno upravovat nebo převádět z MKV nebo M2TS, které Apple nativně nepodporuje, do jiných formátů, které jsou jablečnými zařízeními podporovány. MacX Video Converter Pro podporuje i kvalitní kompresi, tudíž je možné 4K video efektivně zmenšit prosnadný upload. Zajímavá je o podpora upscalingu, kdy z Full HD videa snadno uděálte video ve 4K, které pak můžete nahrát na YouTube nebo si jej přehrát například na UHD televizi.

Kromě konvertování je ale možné v MacX Video Converter Pro videa i stříhat, spojovat, ořezávat, přidávat titulky nebo vodoznaky. Všechna vytvořená videa pak lze převést do přednastavených formátů pro jednotlivá zařízení od Applu (iPhone, iPad, Apple TV, iPod atd.), ale i pro zařízení s Androidem, pro Xbox nebo i přímo pro YouTube či pro Facebook a další. Dobrou zprávou je, že se jedná o první video converter na světě, který podporuje hardwarové akceleraci Intel QSV, která až 16krát zrychlí konverzi videa bez ztráty kvality.

Na MacX Video Converter Pro se vám ale ze všeho nejvíce bude jistě líbit, že umí stahovat videa z YouTube, Facebooku a 300 dalších stránek. Videa pak lze převádět z YouTuber na MP3 a nahrávat si je můžete rovnou do iPhonu, iPodu nebo kteréhokoli jiného zařízení. Aplikace podporuje stahování v nejvyšší kvalitně, kterou stahované video nabídne a vybrat si můžete z několika formátu a rozlišení.

Dále určitě stojí za zmínku, že MacX Video Converter Pro umí nahrávat i obrazovku počítače. Z nahrávky vytvoří video, které můžete sestříhat, ořezat nebo jinak upravit a nahrát rovnou na YouTube. Podobně umí nahrávat i z přední FaceTime kamery na MacBooku a video opět můžete dále upravovat přímo v aplikaci.

Na závěr ještě vyzdvihnu funkci, která umí z vybraných fotografií udělat krátké klipy, ke kterým můžete přidat popisky, pozadí, hudbu nebo i své mluvené slovo. Vytvořenou prezentaci pak lze opět nahrát rovnou do iPhonu a iPadu nebo na Facebook, YouTube atd.

Aplikace pochopitelně podporuje i nejnovější iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X a stejně tak i systémy iOS 11 či macOS High Sierra.

4K video konvertor MacX FB

Související články

Dnes nejčtenější

.