Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jste studenti a rádi byste ušetřili při nákupu Apple produktu? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Na iWantu totiž stále probíhá akce Zpátky do školy, v rámci které můžete spousty Apple produktů získat s parádními slevami. 

Slevy se vztahují téměř na vše, na co si vzpomenete. Například nedávno představený upgradovaný MacBook Air lze získat za 29 661 korun, další iMacy či MacBooky pak s až 15 % slevami, které určitě vaší peněženku potěší. Pokud vám navíc leží doma nějaký starý Mac, kterého se chcete zbavit, přineste jej do iWantu a k výkupní ceně získejte další 2 % slevy na nový Mac, což rozhodně k zahození není. Nejste-li příznivci Maců, sáhnout můžete po iPadech, které se dočkaly až 10% slevy. Levněji ale můžete sehnat třeba i Apple Pencil a vybraná sluchátka Beats. Na ty padly dokonce 30 % slevy, což mnohdy znamená, že jejich ceny spadly o tisíce korun. 

Získání slevy je velmi jednoduché. Na kamenné prodejně se stačí prokázat potvrzením o studiu či čímkoliv, co vaše studium potvrzuje. V případě nákupu přes internet pak stačí kopie vašeho potvrzení zaslat na email obchodu. Vše je tedy skutečně navýsost jednoduché a rychlé. Pokud tedy nad nějakým tím jablíčkem uvažujete, je právě nyní ta nejlepší doba. Ale pozor, akce končí “už” 26. října. Rozhodně tedy příliš dlouho neváhejte. 

Související články

Dnes nejčtenější

.