Zavřít reklamu

Na dnešní den bylo naplánováno vydání nových verzí operačních systémů iOS, iPadOS a tvOS. Poslední zmiňovaný, určený samozřejmě pro Apple TV, je již k dispozici přináší několik zajímavých novinek. Pojďme si je společně zrekapitulovat.

Všechna zařízení, která jsou s tvOS 13 kompatibilní

  • Apple TV (2015)
  • Apple TV 4K

Všechny novinky, které tvOS 13 přináší

Operační systém pro Apple TV tvOS 13 se letos dočkal kompletního redesignu. Mezi hlavní novinky patří dlouho očekávaná podpora více uživatelských účtů. Každý z členů rodiny se tedy může těšit z vlastního Apple TV účtu, mezi jednotlivými profily lze velmi snadno přepínat. Zejména hudební fanoušci pak uvítají funkci, díky které se přímo při přehrávání hudebního obsahu objevuje na obrazovce text právě přehrávané skladby. Vášnivým hráčům zase přijde vhod nově přidaná podpora herních ovladačů ke konzolím Xbox One a PlayStation 4 DualShock. Samozřejmostí je také nabídka nových tapet, tvořená HDR fotografiemi ve 4K kvalitě, zachycujících podmořský svět.

Jak Apple TV aktualizovat?

Pokud se pro novou verzi operačního systému rozhodnete, musíte pro jeho získání váš stávající software aktualizovat. To provedete klasicky v Nastavení > Systém > Aktualizace softwaru > Aktualizovat software. Jestli jste si však nastavili už dříve aktualizace automaticky, o tento proces se starat nemusíte.

Související články

Dnes nejčtenější

.