Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na název aplikace.

Pretty Regular Expressions

Regulární výrazy si v dnešní době našly převeliké uplatnění a každý správný programátor by jej měl alespoň trošku ovládat. Pokud se řadíte do této skupiny lidí, rozhodně byste neměli váhat a aplikaci si okamžitě stáhnout. V současné době je navíc zcela zdarma.

Původní cena: 24,99 Kč (Zdarma)

iVinci

Aplikaci iVinci využijí nejvíce designéři, kteří pracují s vektorovou grafikou. Tento program by se dal přirovnat ke známému Illustratoru, který všichni z nás dobře známe. Výhoda aplikace iVinci však spočívá především v její ceně.

Původní cena: $29,99 (499 Kč)

StatsWidget Plus

Pro perfektní přehled o vašem jablečném zařízení je potřeba mít nainstalovanou nějakou aplikaci, která vás bude spolehlivě informovat o vytíženosti procesoru, využití operační paměti typu RAM a spoustě dalších důležitých vlastnostech našeho stroje. Pro tyto účely perfektně poslouží aplikace StatsWidget Plus, která je dokonce ke dnešnímu dni zcela zdarma.

Původní cena: $5,99 (Zdarma)

eXtra Voice Recorder

Aplikace eXtra Voice Recorder slouží jako diktafon a zároveň ji můžeme využít pro správu našich audio souborů. Pokud byste hledali lepší řešení, než například vestavěná aplikace Diktafon v telefonech s operačním systémem iOS nebo přehrávač QuickTime Player, který je předinstalován na všech Macích, rozhodně byste se měli na aplikaci eXtra Voice Recorder podívat.

Původní cena: $4,99 (49 Kč)

AdBlocker Guard

Proti reklamám všech druhů a nejrůznějších virů by vás měl ochránit program AdBlocker Guard. Jestliže vás častokrát trápí otravné reklamy na určitých webech, aplikace AdBlocker Guard by vás těchto problémů měla zbavit.

Původní cena: $ 4,99(79 Kč)

Scanner Pro – PDF Scan and OCR

Aplikace Scanner Pro poslouží především těm, kteří by rádi ušetřili čas. S touto aplikací vám totiž postačí pouze vytvořit snímek obrazovky, z kterého následně Scanner Pro dokáže vytvořit PDF dokument, v kterém bude vložený přímo text.

Původní cena: $2,99 (9 Kč)

Health Check – Symptom Checker

Pokud často dohlížíte na své zdraví a rádi k tomu využíváte nějaké aplikace, Health Check by vás mohl poměrně silně zaujmout. Tato aplikace má rozsáhlou databázi vytvořenou samotnými lékaři a vám postačí pouze zadat váš stav, zatímco Health Check – Symptom Checker udělá veškeré vyhodnocení za vás.

Původní cena: $4,99 (Zdarma)

Související články

Dnes nejčtenější