Zavřít reklamu

Zatímco u loňských modelů byl s pouzdry menší problém a například iPhone XR se žádného dlouhou dobu nedočkal vůbec, tentokrát se společnost již poučila. Ihned po oznámení všech tří telefonů jsme se dočkali informace, že bude Apple vyrábět kožená, průhledná a silikonová pouzdra pro všechny z modelů. Dokonce si je můžete již objednat a odeslání proběhne do jednoho pracovního dne, zatímco pro maloobchodní řetězce bude příslušenství dostupné již 13. září.

Kromě tradičního koženého pouzdra nás letos čeká rovnou i průhledná a silikonová alternativa, jež se bude prezentovat rovnou v několika pestrých barvách. Na výběr bude z několika barevných kombinací, jež průměrně vyjdou zhruba na 39 až 129 dolarů, tedy v přepočtu 900 až 3000 korun. Zatímco za průhlednou či silikonovou verzi zaplatíte maximálně několik set, luxusní kožená edice se vyšplhá až na několik tisíc. Sice se cena může zdát nadsazená, ale Apple si dává na svém příslušenství záležet a ač ostatní výrobci nabízí o poznání levnější alternativu, není nad to mít oficiální pouzdro. Zároveň se jablečná společnost inspirovala u svých předchozích výtvorů a nabídne sice unikátní, ale více méně staronový design.

Jak velký úspěch budou pouzdra mít se dozvíme až časem, ale po fiasku z minulého roku si naštěstí společnost z tohoto ohledu napravila reputaci. Spoustu fanoušků totiž absence originálních pouzder zklamala, a tak raději sáhli po neoficiální značce. Ta však mnohdy vydržela jen několik měsíců, nebo spoléhala na nekvalitní materiál. Apple si v tomto případě kvalitu svého příslušenství poctivě hlídá a byť je cenovka občas vyšší, než by měla být, alespoň máte jistotu, že vám ve většině případů vydrží stejně dlouho jako samotný telefon. Jak se vám barevné kombinace a rozličné varianty líbí?

Související články

Dnes nejčtenější

.