Zavřít reklamu

Tak jsme se konečně dočkali. Před malou chvílí přidal kalifornský gigant do svého Online Storu dlouho očekávaný průhledný ryt pro iPhone XR, jehož oznámení jsme se dočkali hned v den představení tohoto modelu skrze tiskovou zprávu. Pokud byste však čekali, že si za obyčejný průhledný kryt nebude Apple účtovat žádnou „raketu“, jste na omylu. Za kryt si totiž jablečná společnost účtuje rovných 1190 korun.

Na krytu nenaleznete na první pohled prakticky nic výjimečného a ani z jeho popisu na webu nevypadá, že by se od ostatních průhledných krytů, které lze sehnat za zlomek jablečné ceny, odlišoval. „Tenhle kryt na iPhone XR je tenký, lehký a dobře se drží. iPhone v něm krásně vynikne a přitom je dobře chráněný. A protože přesně obepíná tlačítka telefonu, nic nebrání snadnému ovládání. Vnější i vnitřní povrch krytu je odolný proti poškrábání. Chceš iPhone bezdrátově nabít? Klidně ho i s nasazeným krytem polož na Qi nabíječku,“ stojí v popisku produktu na webu Applu.

Je tomu vůbec poprvé, co jsme se dočkali průhledného krytu pro iPhone přímo z dílny Applu. Doposud nás totiž Apple zásoboval „jen“ silikonovými a koženými kryty v různých barevných variantách. Když jsme však chtěli nechat design iPhonu vyniknout, museli jsme sáhnout po krytu třetí strany, které nabízel ve svém Online Storu i Apple. Při pohledu na cenu se však příliš nelze divit. Jak už jsem totiž psal v předchozím odstavci, podobných krytů lze sehnat obrovské množství a hlavně za zlomek ceny. I přesto je však jasné, že si své kupce tento kryt jistě najde.

iphone-xr-case

Dnes nejčtenější

.