Zavřít reklamu

Společně s představením nových produktů, které si našly místo v prezentaci na jablečné konferenci, které před malou chvíli odzvonil zvonec, jsme se také dočkali uvedení nového příslušenství na online obchod Applu. K nové trojici iPhonů si budete moci samozřejmě pořídit nové kryty, dále jsou k dispozici nové řemínky nejen pro nové Apple Watch Series 5. Své doplňky si také našla sedmá generace iPadu. Zkrátka a jednoduše, každý z dnešních představených produktů má i nové doplňky.

Začneme kryty pro iPhone 11. Pro nejlevnější z představených iPhonů si můžete zakoupit silikonový kryt v bílé a černé barvě, který vás vyjde na 1.090 korun. Pokud chcete zachovat barvu vašeho iPhonu, tak si můžete zakoupit průhledný originální kryt, který vás vyjde na stejnou cenu. O mnoho zajímavější je to v případě krytů pro iPhone 11 Pro a 11 Pro Max. Pro ty jsou k dispozici silikonové kryty v dohromady osmi barevných variantách – borovicová, mandarinková, seversky modrá, pískově růžová, půlnočně modrá, bílá, černá a (PRODUCT)RED. Silikonové kryty vás vyjdou na 1.090 korun. V případě kožených krytů máte k dispozici na výběr z dohromady šesti barevných variant – hřejivě žlutá, piniově zelená, půlnočně modrá, sedlově hnědá, černá a (PRODUCT)RED. Tyto kryty vás vyjdou na 1.290 korun. Nejdražší jsou poté Folio kryty, které jsou dostupné ve dvou zbarveních a vyjdou vás na 3.490 korun. I v tomto případě jsou na iPhone 11 Pro a 11 Pro Max k dispozici i průhledné kryty, za které zaplatíte 1.090 korun.

Společně s n ovými Apple Watch Series 5 se v online obchodě objevily také nové řemínky. Sportovní silikonové řemínky jsou k dispozici ve velikostech S/M či M/L a pro varianty 40 mm a 44 mm. K dispozici je dohromady devět nových zbarvení těchto řemínků za cenovku 1.390 korun. Sportovní řemínky Nike mají poté pět nových zbarvení a vyjdou také na 1.390 korun. Provlékací řemínky přišly na řadu také – klasická edice nově disponuje také pěti novými barvami, Nike edice to má s počtem nových řemínku také stejně. A stejná je také cena – 1.390 korun. Kožené řemínky jsou nově ve třech barevných variantách za 2.790 korun a  nejdražší z nových řemínků jsou ty s moderní přezkou. Ty jsou k dispozici také ve třech barevných variantách za 4.190 korun.

K iPadu sedmé generace si poté můžete zakoupit dohromady dva nové kryty. Klasický Smart Cover je k dispozici za 1.390 korun a vybrat si můžete ze šesti dostupných variant. Kožený Smart Cover vás vyjde na 1.990 korun a je k dispozici také v šesti zbarveních. Nejdražším příslušenstvím k novému iPadu je poté Smart Keyboard, která vás vyjde na 4.790 korun. Všechny tyto kryty a klávesnice jsou kompatibilní s iPadem Air 3. generace. Kromě všech ostatních produktů je nově také k dispozici například kabel s nabíjecí kolébkou pro Apple Watch s konektorem USB-C.

Související články

Dnes nejčtenější

.