Zavřít reklamu

Čekání mnoha fanoušků Applu a Beats na zahájení prodeje všech barevných variant nedávno představených bezdrátových sluchátek Powerbeats Pro je konečně u konce. Apple totiž začal před malou chvílí na svých stránkách oficiálně přijímat objednávky na všechny barevné varianty těchto “AirPodů pro sportovce”, jak jim mnozí přezdívají s tím, že doručení je plánováno na příští pátek 30. srpna. 

Příchod Powerbeats Pro byl pro mnohé velmi překvapující. Beats totiž není v poslední době zrovna aktivní v produkci nových produktů. Žádné úniky navíc nenasvědčovaly tomu, že bychom se měli nového modelu z dílny této společnosti dočkat. Jakmile se však v kódech iOS objevily párovací animace, bylo prakticky jasné, že nás od jejich představení již mnoho času nedělí. 

Nejsilnější zbraní Powerbeats Pro je jejich kvalitní zvuk, dlouhá výdrž, ale také třeba odolnost proti vodě a potu, díky čemuž jsou velmi vhodné právě pro sport. Potěší ale i jejich specifický tvar zajišťující to, že sluchátka vždy skvěle padnou do uší a především z nich pak nevypadnou. Uživatele umělé asistentky Siri pak nadchne možnost její aktivace pouhým slovním pokynem, která je možná díky novému čipu H1 nacházejícím se mimo jiné i ve druhé generaci sluchátek AirPods. Co se týče ovládání, základní funkce zajišťuje několik tlačítek na bocích sluchátek. 

Za Powerbeats Pro zaplatíte u Applu ve všech barevných variantách 6699 korun. Pokud byste je však chtěli získat levněji, využíjte skvělou slevovou akci na iWantu, díky které lze ušetřit při jejich nákupu několik tisíc korun. Její detaily naleznete zde. 

Související články

Dnes nejčtenější

.