Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nakupujete rádi se slevou? V Black Friday na Alza.cz ušetříte až neskutečných 80 %. Zlevněno bude přes 3000 produktů, takže si vybere určitě každý. Akce platí do 1. 9. 2019 nebo do vyprodání skladových zásob. Počítejte s tím, že z každého akčního produktu můžete získat jenom jeden kus. Pojďme se společně podívat na to, co Black Friday nabízí.

Hledáte kompaktní iPhone do vaší dlaně, ale nové modely jsou příliš drahé nebo velké? V elegantním designu s již tradičním designem můžete pořídit iPhone 8 64GB, který určitě zvládne nahradit stařičké SE. Cena je 14 990,- a pořídíte ho ve třech barevných variantách. Milovníci hudby a Apple Music pak určitě ocení slevu Apple HomePod. Ten rozezvučí vaši domácnost hudbou, ale má další chytré funkce, které oceníte s kombinací chytré domácnosti. Teď za 8 090,-. Majitelé iPhonu X jej mohou obléknout do elegantního a luxusního flipového pouzdra, v němž můžete mít i doklady, a nechat tak peněženku doma. Už na pohled má precizní zpracování a francouzská kůže upoutá nejedny oči svou malinovou barvou za 999,-. Zapomeňte na původní řemínek. Apple Watch si určitě zaslouží trochu změny. Pro to tu je pro vás Nomad Leather Strap Modern v hnědé barvě se stříbrnými prvky je kompatibilní s 40mm i 38mm modely Apple Watch, za 1 090,-.

Ve slevě je toho ale mnohem víc. Věříme tedy, že si každý z vás svůj vysněný zlevněný produkt určitě vybere. Ať už totiž hledáte televizi, pračku, hodinky, nebo třeba drogérii, s výběrem mít problém nebudete. Jak už jsme však psali výše, nabídka je časově i kusově omezená. Platí tedy staré známé pravidlo „kdo dřív přijde, ten dřív mele“, v tomto případě tedy spíše nakupuje.

Dnes nejčtenější

Další články