Zavřít reklamu

Před více než dvěma lety začaly na světlo světa prosakovat informace o plánech Applu na výstavbu výrobních fabrik na iPhony v Indii. Ty v této zemi nakonec skutečně vznikly, avšak dlouhou dobu se nevědělo, zda budou chrlit iPhony jen pro tamní trh, nebo jejich výsledky Apple využije i pro jiné země. Podle nejaktuálnějších zpráv to nyní vypadá, že se Apple rozhodl pro variantu číslo dva. 

iPhone 7 a iPhone 7 Plus:

Podle třech na sobě nezávislých zdrojů portálu The Economic Times začal Apple pozvolna exportovat iPhony vyráběné v Indii i na evropský trh. Jednat by se v současnosti mělo o iPhony 7 a 6s. Zatímco první jmenovaný stále v nabídce oficiálního Online Storu naleznete, iPhone 6s se z něj již poroučel. Jeho obliba je však stále poměrně velká a tak v nabídce mnohých prodejců zaujímá důležité místo. 

Zpočátku by měl Apple do Evropy posílat z indických továren na 100 000 kusů iPhonů měsíčně, přičemž toto množství může postupem času s ohledem na situaci na trhu různě upravovat. Vyloučit se rovněž nedá to, že budou v budoucnu z Indie proudit i další modely iPhonů. Není tomu tak dávno, co se začalo spekulovat nad výrobou bezrámečkové řady iPhonů a iPhonů 8. Kdy přesně by však mohla jejich výroba v Indii začít je v tuto chvíli nejasné, jelikož zpráv z dodavatelského řetězce Applu nebývá v tomto ohledu mnoho. 

Přestože budou některé nové iPhony “Made in India”, z jejich kvality mít rozhodně obavy nemusíte. Apple totiž i přes přesun výroby na svých standardech rozhodně nepolevil a to, co vyžadoval od výrobců v Číně bude chtít i po Indech. Ve výsledku se tak budou iPhony vyráběné v Indii a Číně lišit jen v nápisech “Made in India” a “Made in China” na krabičkách či skleněných zádech – respektive, měly by. 

iphone-7-packaging-fb

Dnes nejčtenější

.