Zavřít reklamu

Pokud hrajete na počítači hry, tak k jejich spuštění ve většině případů používáte platformu Steam. Pomocí aplikace Steam Link si poté tyto hry můžete streamovat prakticky kamkoliv. Na iPhone, na iPad, do Apple TV – prostě tam, kde zrovna chcete hrát. K ovládání hry vám poté stačí buď displej zařízení, anebo kompatibilní ovladač v podobě Steam Controlleru, anebo jakéhokoliv jiného ovladače s certifikátem MFi (Made For iPhone). Společně s novou aktualizací aplikace Steam Link, konkrétně s číslem 1.1.36, dostali všichni uživatelé nové možnosti pro jejich MFi ovladače.

Pokud používáte Steam Link a vlastníte k němu také MFi ovladač, tak si od nové verze můžete jednoduše změnit funkci tlačítek na ovladači. V praxi to znamená, že pokud například na ovladači stisknete tlačítko s označením 1, které je defaultně nastaveno na útok, tak si jej nyní můžete přeprogramovat tak, abyste se po jeho stisknutí ve hře bránili. Zkrátka a jednoduše, veškeré tlačítka si můžete nastavit podle svého gusta tak, aby se vám hrálo co možná nejpřirozeněji. Vylepšení se dočkal také trackpad, který se zobrazuje na dotykových zařízeních. Ten je nyní o mnoho přesnější a citlivější.

Společně s představením iOS 13 jablečná společnost podpořila a potěšila všechny hráče. Uživatelé si totiž po oficiálním vydání operačního systému iOS 13, které se plánuje na první polovinu září, budou moci s jablečným zařízením spárovat Xbox ovladač anebo ovladač PlayStationu 4. Tato nová možnost bude k dispozici jak v iOS, tak také v iPadOS, tvOS a macOS. Ve všech případech na podzim. Kalifornský gigant se k rozšíření kompatibilních ovladačů rozhodl především kvůli představení nové služby Apple Arcade, která je určena pro všechny hráče. Slibuje si tím větší oblibu mezi uživateli.

steam link

Související články

Dnes nejčtenější