Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi vášnivé sběratele odznáčků aktivity na Apple Watch, máme pro vás skvělou zprávu. Apple si totiž přichystal na konec tohoto týdne další speciální výzvu, za kterou vás právě jedním velmi pěkným odznáčkem odmění. Stačit bude jako vždy jen pár minut cvičení. 

Speciální fitness výzva bude probíhat v pátek 21. června. Právě na tento den totiž připadá mezinárodní den jógy, která se ve světě těší čím dál větší popularitě. A jelikož jsou jógu schopny monitorovat i Apple Watch, rozhodl se Apple povědomí o tomto dni rozšířit právě fitness výzvou.

Abyste odznáček a tři samolepky k iMessage, které jsou též součástí odměny, obdrželi, stačí si v pátek alespoň na 15 minut zacvičit jógu a nechat se při tom monitorovat hodinkami na vašem zápěstí. Po splnění se vám v aplikaci Watch objeví barevný odznáček, který si můžete prohlédnout  i na jednom snímku z galerie výše. V té pak naleznete i výše zmíněné samolepky. 

Apple se rozhodl pro oslavu mezinárodního dne jógy letos vůbec poprvé ve své historii. Lví podíl na tom má především přidání monitoringu pro tuto aktivitu do Apple Watch, k čemuž se odhodlal teprve vloni u watchOS 5. Dá se očekávat, že s přibývajícími měřitelnými sporty ve Watch budou přibývat i podobné výzvy. Už nyní si však na jejich množství nemůžeme stěžovat. Nedávno jsme mohli získat odznáčky například s tématikou Dne Země či Dne žen. Ty jsme si museli vybojovat třiceti minutami cvičení. 

Patříte mezi nadšené sběratele odznáčků, které jsou pěknou motivací pro vyšší aktivitu, nebo v nich naopak neshledáváte žádný přínos a do jejich sbírání se nezapojujete? Pochlubte se do komentářů. 

Apple Watch Other Workouts fb

Dnes nejčtenější

.