Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Sudoku on Chalkboard

Chcete se naučit hrát Sudoku? Tato aplikace je skvělá volba. Obsahuje velmi atraktivní grafický efekt psaní křídou, který by mohl být zajímavý především pro vaše děti a může je lépe motivovat k učení. Aplikace také nabízí pět úrovní obtížnosti a automaticky se ukládá.

[appbox appstore id581467260 oldprice=“79Kč“]

Chinese Checkers Master

Chinese Checkers, neboli Čínská dáma, je tradiční desková hra, kterou si oblíbí nejeden uživatel. Můžete hrát verzi „single-player“ nebo „multi-player“ s vašimi přáteli. Najednou může hrát až 0-6 hráčů. Proč i 0? Protože lze nastavit samotné sledování hry, kdy se utkává AI sama se sebou.

[appbox appstore id1210557338 oldprice=“79Kč“]

Dogfight Elite

Simulátor bojového letounu z první a druhé světové války. To je hra Dogfight Elite, kde budete moci létat s letadlem, řídit tank nebo vyskočit a bránit z potice vojáka. Ze začátku můžete navštívit tréninkové úrovně, které vás vycvičí do ostrých soubojů proti nepřátelům.

[appbox appstore id1073557947 oldprice=“49Kč“]

The Sun: Origin

V roce 2050 odstartovalo Slunce katastrofální nárůst energie do vesmíru. Vlny sil, které by po několika letech ponořily naši civilizaci do chaosu. Ačkoliv o tomto možném problému vědecká komunita včas upozornila již před několika lety, světoví lídři ji ignorovali. Prozkoumejte nemilosrdnou pustinu v pohlcujícím pohledu první osoby!

[appbox appstore id1296220190 oldprice=“25Kč“]

mText2Speech Translator

Strčte do kapsy více než 90 cizích jazyků! To vám umožní mText2Speech překladač, kde přeložený text můžete zkopírovat nebo například přehrát. V seznamu řečí se nachází samozřejmě angličtina, němčina, francouzština, italština, ale také hebrejština, maďarština nebo dánština. Díky tomu se nemusíte bát navštívit téměř žádné místo na zemi.

[appbox appstore id613198941 oldprice=“25Kč“]

Portrify

Aplikace Portrify nabízí možnost pro úpravu vašich portrétů, které dovede na mnohem vyšší úroveň. Přidejte si do vašeho snímku efekty, které vám pomohou upravit jakékoliv důležité části. Navíc můžete odstranit pozadí a nahradit ho zcela jiným.

[appbox appstore id1444235068 oldprice=“79Kč“]

QuickClip | Clipboard Manager

Velmi užitečný správce vaší schránky na zkopírovaný text. Pomůže vám s orientací a práci usnadní a zrychlí. Nabízí jednoduché uživatelské rozhraní proto, aby si s ním dokázal poradit naprosto každý. Nechybí ani podpora iCloud synchronizace, pomocí které můžete mít všechno potřebné na více svých zařízeních po ruce.

[appbox appstore id820801778 oldprice=“25Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější