Zavřít reklamu

Zatímco loňský iPhone XS a XS Max se “desítce” z roku 2017 podobají na první pohled skutečně náramně (samozřejmě až na velikost u modelu Max), letošní iPhony od předešlých modelů poznáte na první pohled. Apple u nich totiž hodlá nasadit trojité fotoaparáty, kvůli kterým bude samozřejmě muset poměrně radikálně upravit i design jejich zad. Modul fotoaparátu bude totiž opět o poznání větší. A jelikož se představení nových iPhonů kvapem blíží, pomalu se na něj začínají kromě Applu připravovat i výrobci příslušenství, jejichž makety nyní potvrzují finální design novinek. 

Makety pro příslušenství si můžete prohlédnout na prvních dvou fotkách v galerii, zbytek obrázků jsou pak úniky z předešlých týdnů: 

Jak můžete vidět na fotografiích maket, které na svém Twitteru sdílel leaker Benjamin Geskin, moduly fotoaparátu jsou u obou modelů stejně velké a celkově zabírají skutečně značnou část zad. Objektivy uspořádal Apple do trojúhelníku, který doplňuje malá přisvětlovací LED dioda. Kromě ní si pak můžete všimnout i drobného otvoru pro mikrofon a samozřejmě loga Applu a nápisu iPhone. Právě loga a nápisu si však všímat nemusíte, jelikož 100% takto umístěny nebudou. Jedná se totiž “jen” o jakousi nápovědu pro výrobce příslušenství. 

Co se týče přední strany, ta vypadá na první pohled zcela stejně, jako u modelů XS a XS Max. Bohužel se tak s největší pravděpodobností nedočkáme zmenšení horního výřezu v displeji či celkového zúžení rámečků, které by si iPhone též zasloužil. Spokojit se tak budeme muset “jen” s 5,8” a 6,5” OLED panelu. 

Jelikož Geskin světu přinesl v minulých dvou letech vždy v tomto období podobné fotografie maket pro příslušenství, kterými se vždy trefil přímo do černého, dá se s tímto designem již jistojistě počítat. Zda je povedený či nikoliv však raději necháme na vás. 

Související články

Dnes nejčtenější