Zavřít reklamu

Muka při čekání na Apple Pay jsme v posledních měsících nezažívali jen my, ale i naši sousedé ze Slovenska. I ti totiž čekají na příchod jablečné platební služby jako na smilování. Zatímco my však máme již její start zdárně za sebou, Slováci žijí v nejistotě nadále. Zvednout náladu jim tak může alespoň prohlášení Slovenské sporiteľňi.

Takto se platební karta do Apple Pay na iPhonu přidává krok po kroku: 

Největší slovenská banka včera na svém Facebooku informovala své klienty o tom, že letos přinese podporu Apple Pay, díky které si budou moci užít jednoduchý, bezpečný a diskrétní způsob placení, který je rychlý a velmi pohodlný. O datu spuštění sice příspěvek banky neinformuje, nicméně vzhledem k tomu, že jej lze brát za oficiální potvrzení příchodu pravděpodobně odsouhlasené samotným Applem, je poměrně pravděpodobné, že by se jej mohli Slováci dočkat velmi brzy. Ostatně, když české banky změnili svou rétoriku z “jsme na Apple Pay připraveny” na “Apple Pay letos spustíme”, dělilo nás od jeho startu posledních pár týdnů. Kromě Slovenska by se měli již velmi brzy dočkat i další naši sousedé – tentokrát Rakušané. K potvrzení brzkého příchodu Apple Pay se totiž v této zemi včera odhodlaly hned dvě banky. Ani ty však bohužel neprozradily, kdy zhruba se dá služba očekávat. 

Snad se tedy předpoklady brzkého příchodu naplní a Slováci si již brzy Apple Pay užijí také. Mnozí z nás, kteří Apple Pay denně používáme, bychom jim totiž tento způsob placení rozhodně přáli vyzkoušet. Život totiž opravdu usnadnit dokáže a co víc – je šíleně zábavné a návykové. 

Dnes nejčtenější

Další články