Zavřít reklamu

Jak už jste určitě na našem magazínu postřehli, tak včera se udála velká věc. Na první letošní konferenci od Applu byly představeny nové služby, které nám všem zjednodušší každodenní život. Nové služby dostaly název Apple News+, Apple Arcade a Apple TV+. V dnešním článku se podíváme na vše, co momentálně o poslední jmenované službě, to znamená Apple TV+ a její aplikaci Apple TV, víme.

Představení nové aplikace Apple TV:

Aplikace Apple TV

Apple se snaží o to, abyste se na televizi dívali už jen a pouze skrze aplikaci Apple TV. Ve zkratce to znamená, že si v aplikaci vyberete své vlastní kanály, které vás zajímají, a na které se budete dívat. Velkou novinkou je, že se nově samotná aplikace Apple TV objeví i na Macích s operačním systémem macOS, a zároveň ji nalezneme i na chytrých televizích od LG, Samsungu, Sony, Vizio a dalších. Jednoduše řečeno, bude úplně všude.

Součástí aplikace je i iTunes, na tom se nic nemění. Každopádně od teď je právě integrace iTunes do Apple TV o mnoho přehlednější a hlavně chytřejší. Aplikace totiž bude zkoumat, jaké pořady sledujete, jaké herce máte rádi a nebo také na jakých žánrech si „ujíždíte“. Podle toho vám bude vždy nabízet takový obsah, který se vám zaručeně bude líbit. To samé platí i pro děti, pro které je vytvořena speciální sekce, kde se budou objevovat oblíbené dětské postavy. Pořady z iTunes si budete samozřejmě i nadále schopni pronajímat a nebo kupovat.

Apple TV+

Apple TV+ je zaměřena především na filmy, ve kterých figurují obrovská jména. Na konferenci se objevila například Jennifer Aniston, která sklidila veliký aplaus, ale také například Steven Spielberg, či Oprah Winfreyová. Se všemi jmenovanými a velkým počtem dalších velkých jmen se setkáme právě v Apple TV+. Nejlepší na tom je, že se všemi těmito jmény, herci a režiséry, chce jablečná společnost tvořit svůj vlastní originální obsah. Již brzy bychom se tedy mohli dočkat nových filmů či TV seriálů od Applu. I když jablečná společnost prezentaci Apple TV+ věnovala dlouhé desítky minut, ve skutečnosti jsme se toho zase tolik nedozvěděli. Prozatím tedy můžeme mít radost především z velkých jmen, které nyní spolupracují s kalifornským gigantem.

„Ambasadoři“ Apple TV+:

Prozatím víme, že celá aplikace bude po předplacení bez reklam. Zároveň se nikdo nebude vědět, co sledujete, ani jak dlouho sledujete. Všechen obsah si budete moci uschovat offline, abyste si vždy mohli pustit váš oblíbený seriál, či nový film, který nedávno vyšel. Bohužel, prozatím si jablečná společnost cenovku předplatného Apple TV+ nestanovila. Spuštění celé služby je naplánováno na podzim letošního roku. Dobrou zprávou je, že bychom se služby Apple TV+ měli dočkat dřív nebo později i v České republice. Na webových stránkách Applu se totiž v záložce Apple TV+ nachází i česká lokalizace. Zároveň si můžete nechat poslat e-mail, který vás informuje ihned, jakmile bude služba spuštěna.

Apple TV+ video fb

Související články

Dnes nejčtenější